Wybór odpowiednich okien do mieszkania

Jeżeli masz niepoukładane myśli, które nie pasują do głównych kategorii forum, to miejsce odpowiednie dla Ciebie. Zamieszczamy tu rozbiegane myśli szalonej głowy. W związku z tym, że to wolna strefa, to ta część forum jest pod ścisłym nadzorem moderatorów.

Moderator: GTW

Wybór odpowiednich okien do mieszkania

Postautor: Adat » pn wrz 06, 2021 12:18 pm

Jestem na etapie zamawiania okien i nie wiem jakie okna wybrać.wewnętrze białe czy antracyt? Podzielcie się fotkami swoich okien
Adat
 
Posty: 204
Rejestracja: czw cze 06, 2019 6:02 am

Re: Wybór odpowiednich okien do mieszkania

Postautor: Kozaczek » wt wrz 07, 2021 5:41 am

Kiedyś tez stałam przed takim wyborem i cieszę się, że nie uległam modzie. Dlaczego? Bo okna i drzwi czyli tzw stolarka jest na dłuższy czas chyba, ze kogoś stać na duże remonty co 5 lat. Często a na pewno czesciej zmieniamy panele, meble czy zaslonki niż okna lub drzwi. Mam obecnie białe i wyglądaja bardzo dobrze.

DObrej klasy okna ma ten producent okien i drzwi. Polecam się z nim skontaktować. W firmie powinni doradzić CI jaki model będize odpowiedni. Na parametrach nie ma co oszczędzać bo okna wymienia sie raz na długi czas. I dobrze jest postawić na dobrej jakosci wykonanie.
Kozaczek
 
Posty: 479
Rejestracja: pt cze 29, 2018 10:57 am

Re: Wybór odpowiednich okien do mieszkania

Postautor: motocyklista » ndz wrz 19, 2021 6:22 pm

Trudno nie zgodzić się z jednym, wszelkiego rodzaju usługi remontowe podrożały w ostatnim czasie. Stawia to przed nami pewien dylemat, czy dołożyć do lepszej jakości okien i mieć spokój na długie lata? Warto jest taką inwestycję rozpatrywać w kategoriach długoterminowych. Jakby nie patrzeć to wysokiej jakości okna dadzą nam świetne wygłuszenie przy zachowaniu odpowiednich parametrów przepuszczalności ciepła. Będzie to szczególnie ważne zimą ponieważ mniej wydamy na ogrzewanie. Nie zaszkodzi także by zainwestować w elegancke klamki do okien - https://www.klamki-drzwiowe.pl/oferta/k ... okien.html Dodadzą naszemu wnętrzu nowoczesnego wyglądu, a przy tym będą o wiele bardziej trwałe od tych standardowych.
motocyklista
 
Posty: 46
Rejestracja: ndz sie 06, 2017 3:17 pm


Wróć do Wolna strefa forum powiatu piaseczyńskiego

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości