Rodzaj podłogi

Jeżeli masz niepoukładane myśli, które nie pasują do głównych kategorii forum, to miejsce odpowiednie dla Ciebie. Zamieszczamy tu rozbiegane myśli szalonej głowy. W związku z tym, że to wolna strefa, to ta część forum jest pod ścisłym nadzorem moderatorów.

Moderator: GTW

Rodzaj podłogi

Postautor: pelek » pn sie 09, 2021 6:15 am

Witam
Czy kładzenie paneli podłogowych na ogrzewanie podłogowe to dobry pomysł?
Czy lepiej kłaść płytki?
Jakie opinie i co lepiej?
Chodzi mi o salon i pokoje.
pelek
 
Posty: 316
Rejestracja: pn sie 31, 2015 9:13 am

Re: Rodzaj podłogi

Postautor: dzessie » pn sie 09, 2021 7:16 am

U mnie w salonie, kuchni , wiatrołapie, łazienkach i na przedpokoju są plytki . W zimie cieplutko, a latem przyjemnie chlodzą. W pozostałych pokojach mam kaloryfery i panele. W salonie jednak i w pokojach mam panele - nie wyobrażam sobie mieć w nich płytek. Szczególnie,z e w domu mamy niemowlaka. Poza tym moim zdanem panele wygladają lepiej niż płytki drewnopodobne.
Zdecydowliśmy sie na panele laminowane w jodełkę od firmy Meister.
Awatar użytkownika
dzessie
 
Posty: 690
Rejestracja: pt lut 20, 2015 9:47 am

Re: Rodzaj podłogi

Postautor: jotek82 » pt maja 19, 2023 9:25 am

Bez względu na rodzaj podłogi, płytki, drewno czy panele, uważam, że zawsze fajnie mieć cieplutki, przyjemny dla stopy dywan. Jednym z uniwersalnych kolorów jest dywan szary w dywanywitek.pl . Szary kolor ma bardzo różne odcienie, jest łatwy do utrzymania w czystości, a poza tym może wpasować się do wielu stylów wnętrzarskich.
jotek82
 
Posty: 63
Rejestracja: śr lip 02, 2014 9:36 am

Re: Rodzaj podłogi

Postautor: Nala » czw lip 13, 2023 10:06 am

Jak najbardziej, ale warto też to omówić z fachowcem, bo zdecydowanie częściej ogrzewa się płytki podłogowe.
Nala
 
Posty: 76
Rejestracja: śr sie 16, 2017 7:45 am


Wróć do Wolna strefa forum powiatu piaseczyńskiego

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości

cron