Remont mieszkania deweloperskiego

Jeżeli masz niepoukładane myśli, które nie pasują do głównych kategorii forum, to miejsce odpowiednie dla Ciebie. Zamieszczamy tu rozbiegane myśli szalonej głowy. W związku z tym, że to wolna strefa, to ta część forum jest pod ścisłym nadzorem moderatorów.

Moderator: GTW

Remont mieszkania deweloperskiego

Postautor: Kozaczek » pn lip 12, 2021 10:57 am

Mam pytanie do osób, które maja już to za sobą:) od czego zaczac przy mieszkaniu deweloperskim ?chodzi oczywiście o wykończenie. Póki co mam jakieś wizje, ale chciałabym zeby naprawdę wszystko ładnie ze sobą współgrało, a jak wiadomo w sklepach jest wszystkiego ogrom i więcej:)prosze o wszelkie rady. Czy korzystaliscie państwo z projektów, jak tak to skąd itp
Kozaczek
 
Posty: 480
Rejestracja: pt cze 29, 2018 10:57 am

Re: Remont mieszkania deweloperskiego

Postautor: dzessie » pn lip 12, 2021 12:07 pm

Jeśli chodzi o prace remontowe to my robiliśmy to tak: najpierw przeróbki elektryczne i hydrauliczne, potem Lazienka, potem gładzie (można zamienić kolejność), potem malowanie, podłogi, drzwi, meble.. ja lubię projektować i wymyślać wiec nie chciałam architekta (uważam ze mam ładniejsze mieszkanie niż niejeden, któremu projektował architekt:p) ale jeśli ktoś tego nie czuje to jednak bym się skusiła - meble na wymiar zamawiać z 3 miesiące wcześniej, podłogi i drzwi tez z 2 miesiące wcześniej. O ekipie już nie wspomnę ze trzeba sporo wcześniej . Od siebie polecam przejrzeć sobie cennik usług budowlanych w firmie Adrem. Duże doświadczenie.
Awatar użytkownika
dzessie
 
Posty: 690
Rejestracja: pt lut 20, 2015 9:47 am

Re: Remont mieszkania deweloperskiego

Postautor: Wiesiek89 » pt lis 19, 2021 10:26 am

Może nie jestem specjalistą w tej dziedzinie, natomiast sam niedawno przez to przechodziłem i wykańczałem mieszkanie. Do większości prac budowlanych wynająłem firmę. Wolałem to pozostawić specjalistą, którzy się na tym znają i remont pędzie wykonany porządnie na lata. W pierwsze kolejności były robione ściany, następnie podłogi. Jeśli mamy wynajętą firmę warto skupić się na meblach i dodatkach do mieszkania, co dla mnie było największym wyzwaniem. Meble wybrałem z jednego sklepu stacjonarnego, natomiast już wszelkiego rodzaju dodatki kupiłem przez internet. Najbardziej jestem zadowolony z zasłon, które zamówiłem tutaj: https://home-you.com/pl/salon/zaslony . Dodają ciepła w salonie, jak i w sypialni, a pomieszczenie dzięki nim wydaje się przytulne.
Wiesiek89
 
Posty: 18
Rejestracja: pn maja 05, 2014 11:59 am

Re: Remont mieszkania deweloperskiego

Postautor: Samochooodwowa » czw lut 03, 2022 7:59 pm

Remontując mieszkanie trzeba zadbać o to by pomieścić wystarczającą ilość mebli, tak żeby nie było problemu z przechowywaniem. Tutaj http://www.radosnydom.pl/szafa-narozna- ... co-wybrac/ jest fajny artykuł na ten temat. Mieszkania mają różny metraż, więc nie zawsze musi być to łatwe, ale zawsze da się to dobrze zorganizować.
Samochooodwowa
 
Posty: 132
Rejestracja: ndz sie 26, 2018 7:05 pm


Wróć do Wolna strefa forum powiatu piaseczyńskiego

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 24 gości

cron