Jakie dobre konto bankowe dla dwojga

Jeżeli masz niepoukładane myśli, które nie pasują do głównych kategorii forum, to miejsce odpowiednie dla Ciebie. Zamieszczamy tu rozbiegane myśli szalonej głowy. W związku z tym, że to wolna strefa, to ta część forum jest pod ścisłym nadzorem moderatorów.

Moderator: GTW

Jakie dobre konto bankowe dla dwojga

Postautor: Adat » pt kwie 09, 2021 10:36 am

Z mężem planujemy w końcu założyć wspólne konto bankowe, najlepiej z łatwym operowaniem obcymi walutami. W tej chwili myślimy nad "Żubrem", ale jestem ciekawa Waszych opinii i doświadczeń.
Adat
 
Posty: 203
Rejestracja: czw cze 06, 2019 6:02 am

Re: Jakie dobre konto bankowe dla dwojga

Postautor: pelek » pt kwie 09, 2021 12:10 pm

Zdecydowanie nie polecam Santandera (opłaty za konto są wysokie, a płacić musisz nawet za sprawdzenie salda konta w bankomacie XD). Według mnie najlepiej założyć konto w jednym z banków, w których posiadacie swoje konta indywidualne, żeby móc sobie szybko coś tam przelać i nie czekać do następnego dnia, czy tam płacić te 5 zł za express. A jeśli nie, to od siebie mogę polecić Pekao, bardzo wygodna aplikacja, nie pobierają mi żadnych opłat, generalnie wszystko jest super
W sieci są dobre porównania kont osobistych. Najlepiej jest sobie przejrzeć.
pelek
 
Posty: 316
Rejestracja: pn sie 31, 2015 9:13 am


Wróć do Wolna strefa forum powiatu piaseczyńskiego

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości

cron