Jakie okna wybrac do domu?

Jeżeli masz niepoukładane myśli, które nie pasują do głównych kategorii forum, to miejsce odpowiednie dla Ciebie. Zamieszczamy tu rozbiegane myśli szalonej głowy. W związku z tym, że to wolna strefa, to ta część forum jest pod ścisłym nadzorem moderatorów.

Moderator: GTW

Jakie okna wybrac do domu?

Postautor: Kozaczek » pt kwie 09, 2021 8:19 am

Jakie okna wybrac do domu :
- plastik
- drewno
- aluminium
Argumenty poproszę
Kozaczek
 
Posty: 479
Rejestracja: pt cze 29, 2018 10:57 am

Re: Jakie okna wybrac do domu?

Postautor: Adat » pt kwie 09, 2021 9:22 am

Jak "plastik" to dobre na porządnym profilu. Osobiscie polecam firmę Kapica . Firma ma w ofercie bardzo dobre okna PCV. Ale wszystko zależy od rozmiaru. Przy dużych szkleniach często nie można wykonać i zostaje aluminium a tu też trzeba mieć dobry profil który jest droższy.

Sam brałem pod uwagę drewniane, potem jednak zorientowałem sie jaka jet cena takich okien i to zdecydowało o tym ,ze wybrałem okna wykonane z pcv. Nie chciałem aż tyle przepłacac jedynie za wygląd.
Adat
 
Posty: 203
Rejestracja: czw cze 06, 2019 6:02 am

Re: Jakie okna wybrac do domu?

Postautor: zuzia.gola » pt kwie 30, 2021 10:31 am

Popieram. Sama mam PVC i bardzo sobie chwalę. Oczywiście nie bez znaczenia jest tu producent. Ja mam okna marki Drutex i szczerze polecam. Bardzo solidnie wykonane. Do tego estetyczne. Parametry techniczne też ok. Nie wymagają żadnych napraw poza regularną konserwacją. Dla mnie najlepszy wybór.
zuzia.gola
 
Posty: 141
Rejestracja: ndz kwie 27, 2014 6:00 pm

Re: Jakie okna wybrac do domu?

Postautor: Nowamama » sob maja 22, 2021 2:33 pm

By poznać wszystkie za i przeciw, warto odwiedzić stronę Ekoplastu.Jest to znany i ceniony producent okien PCV, który oprócz profesjonalnego doradztwa,wsparcia,montażu,oferuje też serwis https://ekoplast-group.com/pl/zalety-ok ... stikowych/
Na ich stronie można znaleźć mnóstwo ciekawych artykułów dotyczących okien,ich konserwacji i pielęgnacji.każdy,kto chce być na bieżąco powinien na ich stronę od razu zajrzeć.
Nowamama
 
Posty: 25
Rejestracja: śr sie 30, 2017 1:04 pm


Wróć do Wolna strefa forum powiatu piaseczyńskiego

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości

cron