Remont domu

Jeżeli masz niepoukładane myśli, które nie pasują do głównych kategorii forum, to miejsce odpowiednie dla Ciebie. Zamieszczamy tu rozbiegane myśli szalonej głowy. W związku z tym, że to wolna strefa, to ta część forum jest pod ścisłym nadzorem moderatorów.

Moderator: GTW

Remont domu

Postautor: dzessie » śr wrz 16, 2020 10:04 am

Hejka, dostaliśmy z mężem na nową drogę życia połowę domu i będziemy zaczynać remont po świętach. Czy możecie coś doradzić np. czego byście nigdy nie powtórzyli u siebie w domu coś w stylu nigdy białej podłogi w przedpokoju. Z góry dzięki.
Awatar użytkownika
dzessie
 
Posty: 689
Rejestracja: pt lut 20, 2015 9:47 am

Re: Remont domu

Postautor: monika89 » śr wrz 16, 2020 11:12 am

Nigdy białej podłogi nigdzie. Przedpokój jeszcze spoko bo i tak i tak jakby nie było musisz ja przemywac. Ale łazienka dramat. Najpierw okna, dach, komin. I najważniejsze co radzę wszystkim. Róbcie remont jak najszybciej, zapał gasnie po 5 latach (nie tylko moja opinia). Zmywarka. I róbcie tak jak wam się wymarzy. Budzenie ścian polecam

Nie zapomnijcie o dekoracjach bo to one własnie budują charakter domu, poszukaj ich na stronie Domowni. https://domownia.pl Na stronie jest spory wybór
monika89
 
Posty: 275
Rejestracja: pn mar 19, 2018 9:28 am

Re: Remont domu

Postautor: Kozaczek » pn lut 21, 2022 9:32 am

Dobrze zaplanowane gniazdka w kuchni to podstawa wygodnego jej użytkowania. Kontakty na wysokości takiej, że jak wchodzisz do domu z torbami w ręce, to włączysz światło kolanem. Tak przy ostatnim remoncie zmieniłam i jest super i wreszcie nie mam wkurzających kontaktow na wysokości wzroku. Szuflady w szafkach kuchennych to podstawa. TYLKO szuflady. Niesamowita wygoda. Nie rób za głębokich szaf. Nigdy nie wiadomo co jest z tyłu i na półkach ciągle bałagan.

Poza tym w salonie dobrze jest postawić wygodny narożnik, zerknij sobie na narożniki z poduchami w tym miejscu. W sklepie znajdziesz świetne i dobrej jakości meble do mieszkania.
Obrazek
Kozaczek
 
Posty: 477
Rejestracja: pt cze 29, 2018 10:57 am

Re: Remont domu

Postautor: Samochooodwowa » pt gru 16, 2022 12:35 am

U nas remont za jakiś czas i już się boje, samego remontu jak i sprzątania po nim. Co to będzie... Czytam porady https://mieszkajtrendy.pl/mycie-szyb-po ... go-zaczac/ jak ogarnąć to wszystko. Mycie okien to moja najmniej ulubiona czynność w domu.
Samochooodwowa
 
Posty: 132
Rejestracja: ndz sie 26, 2018 7:05 pm

Re: Remont domu

Postautor: jotek82 » pt maja 19, 2023 8:59 am

Ale ładny ten narożnik. Niestety nie mam aż tak dużego pokoju. Widzę, że na zdjęciu jest również ładny dywan. Czyżby to był dywan szary z dywanywitek.pl ? Dzięki za przykładową prezentację połączenia kolorów. Zawsze mam z tym problem, żeby ładnie połączyć ze sobą kolorystycznie wszystkie dodatki.
jotek82
 
Posty: 63
Rejestracja: śr lip 02, 2014 9:36 am

Re: Remont domu

Postautor: Nala » czw lip 13, 2023 10:07 am

Remonty nie należą do łatwych i z pewnością trzeba się do tego dobrze przygotować.
Nala
 
Posty: 76
Rejestracja: śr sie 16, 2017 7:45 am

Re: Remont domu

Postautor: KaroGro » wt mar 26, 2024 11:08 pm

Jeśli szukasz nowoczesnych rozwiązań aranżacyjnych lub wykończeniowych, warto rozważyć zastosowanie elementów szklanych. Coraz bardziej popularne stają się szklane schody, balustrady, podłogi czy nawet drzwi i ściany całoszklane. W sieci można znaleźć mnóstwo inspiracji, dlatego warto przejrzeć blogi, fora internetowe czy kanały na YT. Także nie brakuje firm specjalizujących się w tym obszarze, i tutaj przykładem może być Obróbka i montaż szkła - podłogi, schody, zadaszenia - RAWIAN Glass https://rawianglass.pl/
KaroGro
 
Posty: 92
Rejestracja: śr lip 22, 2015 10:30 am


Wróć do Wolna strefa forum powiatu piaseczyńskiego

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 15 gości

cron