Jakie płytki na podłogę

Jeżeli masz niepoukładane myśli, które nie pasują do głównych kategorii forum, to miejsce odpowiednie dla Ciebie. Zamieszczamy tu rozbiegane myśli szalonej głowy. W związku z tym, że to wolna strefa, to ta część forum jest pod ścisłym nadzorem moderatorów.

Moderator: GTW

Jakie płytki na podłogę

Postautor: dzessie » pn wrz 07, 2020 6:14 am

Chodzi mi o wymiar płytek na podłogę. Specjaliści zalecają duże formy, Tylko jak układać na malutkiej powierzchni, w dodatku podzielonej ściankami? Karo? Kwadrat? Podłużne? Przeglądam różne aranżacje i już na oczy nie widzę. Podpowiedzcie jak urządzić malutką łazienkę. Kabina walk-in jednospadowa. Chcę jednakowe płytki na całej podłodze łącznie z kabiną. Raczej nie drewnopodobne. Myślę o szarej podłodze i białych ścianach, ale ściany z wyjątkiem kabiny max do 120 cm wysokości. Podpowiecie?
Awatar użytkownika
dzessie
 
Posty: 690
Rejestracja: pt lut 20, 2015 9:47 am

Re: Jakie płytki na podłogę

Postautor: monika89 » pn wrz 07, 2020 7:23 am

Mam propozycję - takie połączenie kolorów widziałam właśnie w jakimś starym odcinku Doroty Szelągowskiej, w mikroskopijnej łazience, i jeszcze ten szary na ścianach był dość ciemny, wyglądało super.

Sporo tego typu płytek hiszpańskich znajdziesz w sklepach internetowych. W sklepach takich wybór jest znacznie większy niż w sklepach stacjonarnych, można znaleźć znacznie ciekawsze modele mozaiki oraz płytek. Jest również o wiele taniej. Zerknij sobie do Home 100. https://home100.pl/plytki-wloskie
Obrazek
monika89
 
Posty: 275
Rejestracja: pn mar 19, 2018 9:28 am


Wróć do Wolna strefa forum powiatu piaseczyńskiego

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości

cron