Budowa domu z keramzytu

Jeżeli masz niepoukładane myśli, które nie pasują do głównych kategorii forum, to miejsce odpowiednie dla Ciebie. Zamieszczamy tu rozbiegane myśli szalonej głowy. W związku z tym, że to wolna strefa, to ta część forum jest pod ścisłym nadzorem moderatorów.

Moderator: GTW

Budowa domu z keramzytu

Postautor: dzessie » pn sie 17, 2020 8:01 am

Zastanawiamy się z narzeczonym nad budową domu prefabrykowanego z keramzytu. Czy ktoś już zbudował taki dom? Jakie macie doświadczenia i opinie na ten temat?
Awatar użytkownika
dzessie
 
Posty: 690
Rejestracja: pt lut 20, 2015 9:47 am

Re: Budowa domu z keramzytu

Postautor: Kozaczek » pn sie 17, 2020 9:02 am

Plusem jest wielka szybkość budowy takich ścian i ich mała grubość 15 cm. No i oczywiście technologia łącząca zalety domu murowanego z prefabrykowanym.
Minusem jest cena wyższa od murowanych ścian.

Jeśli interesują Cię nowoczesne technologie budowy, polecam zerkąć sobie na stronę pracowni budowy domów Domy w Stylu:
https://www.domywstylu.pl/projekt-domu- ... 2_dr-s.php

Maja wiele nowoczesnych propozycji. Domow całorocznych jak również domów letniskowych.
Kozaczek
 
Posty: 479
Rejestracja: pt cze 29, 2018 10:57 am

Re: Budowa domu z keramzytu

Postautor: kalinka » pt lut 25, 2022 12:14 am

Warto poczytać opinie osób które taki dom postawiły. Co się tyczy wyboru projektu to projekty domów jednorodzinnych Archon+ mają bardzo dobre opinie. Tysiące klientów już skorzystało z ich oferty i domy nie tylko udało się postawić bez problemów w trakcie budowy ale także spełniają one wszystkie oczekiwania domowników. Nie ma się co dziwić - specjaliści z biura chętnie doradzają przy wyborze projektu, oferują bardzo dobre ceny, możliwość zwrotu bądź wymiany.
kalinka
 
Posty: 28
Rejestracja: czw gru 15, 2016 7:51 pm

Re: Budowa domu z keramzytu

Postautor: zuzia.gola » pt mar 11, 2022 6:37 pm

O, ciekawa opcje. W życiu nie słyszałam. A powiedz mi jak w przypadku takiego domu wygląda fundament? To płyta fundamentowa czy raczej tradycyjny fundament? W przypadku tradycyjnego domu stawiałabym na płytę, ale w przypadku takiego jak Twój - nie mam pojęcia.
zuzia.gola
 
Posty: 141
Rejestracja: ndz kwie 27, 2014 6:00 pm


Wróć do Wolna strefa forum powiatu piaseczyńskiego

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 15 gości

cron