Jak poprawić trawienie

Jeżeli masz niepoukładane myśli, które nie pasują do głównych kategorii forum, to miejsce odpowiednie dla Ciebie. Zamieszczamy tu rozbiegane myśli szalonej głowy. W związku z tym, że to wolna strefa, to ta część forum jest pod ścisłym nadzorem moderatorów.

Moderator: GTW

Jak poprawić trawienie

Postautor: dzessie » czw lis 28, 2019 12:28 pm

Od jakiegoś czasu mam straszny problem z trawieniem. Ogólnie wygląda to tak że czuję dziwny ból w lewym boku, oprócz tego mam gazy ;-(. To nie jest przyjemne. Odczuwam to po tłustym jedzeniu i nawet małej ilości alkoholu. Moja przyjaciółka twierdzi że to jest trzustka i żebym tego nie lekceważyła. Dała mi jakieś proszki lipankrea, powiedziała, iż sama z nich korzysta i jej pomagają. Mi też pomogły, aczkolwiek nie wiem co dalej. Troszkę się boję... Nie wiem za bardzo co mam z tym zrobić.
Awatar użytkownika
dzessie
 
Posty: 690
Rejestracja: pt lut 20, 2015 9:47 am

Re: Jak poprawić trawienie

Postautor: Kozaczek » czw lis 28, 2019 1:55 pm

Moze masz jakieś nietolerancje pokarmowe?Warto byłoby wybrac się do laboratorium oraz zobaczyć czy nie masz przypadkiem problemów z celiaklia albo z nietolerancją laktozy.Bo te nietolerancje mogą sie objawiac włąsnie w taki sposób jak tutaj opisałaś. Polecam ogólnie candida support.
Candida Support to suplement wspierający zdrową pracę jelit poprzez eliminowanie drożdżaków z rodziny Candida i wspomaganie odbudowy naturalnej flory bakteryjnej.
Zawiera w sobie równiez inne minerały i ekstrakty, które mogą pomagać w funkcjonowaniu jelit.

Znadziesz je w tym sklepie
https://evita.sklep.pl/pl/producer/Pharmovit/961395
Kozaczek
 
Posty: 479
Rejestracja: pt cze 29, 2018 10:57 am


Wróć do Wolna strefa forum powiatu piaseczyńskiego

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości