Nosicie soczewki kontaktowe czy okulary

Jeżeli masz niepoukładane myśli, które nie pasują do głównych kategorii forum, to miejsce odpowiednie dla Ciebie. Zamieszczamy tu rozbiegane myśli szalonej głowy. W związku z tym, że to wolna strefa, to ta część forum jest pod ścisłym nadzorem moderatorów.

Moderator: GTW

Nosicie soczewki kontaktowe czy okulary

Postautor: dzessie » czw lis 07, 2019 7:05 am

Wolicie soczewki czy moze jednak okulary?

Co jest Waszym zdaniem wygodniejsza opcją?
Awatar użytkownika
dzessie
 
Posty: 690
Rejestracja: pt lut 20, 2015 9:47 am

Re: Nosicie soczewki kontaktowe czy okulary

Postautor: monika89 » czw lis 07, 2019 8:16 am

Ja noszę soczewki miesięczne, ale mam zamiar sprawić sobie 3 miesięczne całodobowe. Owszem, są drogie, ale wychodzi na tyle samo co 3 razy kupić miesięczne. Mi jak się skończy termin kontakta, trudno jest go włożyć do oka, bo nie przylepia się do rogówki, ale być może wtedy trafione soczewki miałam. Ogólnie lepiej jest nosić soczewki, np na w-fie. Jednak ja na początku zakładałam je 20 minut. Dosłownie bałam się dotknąć tym oka. A teraz to 5, max 10 min ;)
Soczewki kupuję tutaj https://trendyopticians.pl/ Salon jest najblizej w Warszawie ale warto tam pojechać. Mają dobre ceny na soczewki, poza tym przy zakupie okularów można tam zapisać sie na badanie wzroku, które również bedzie wykonane porządnie.
monika89
 
Posty: 275
Rejestracja: pn mar 19, 2018 9:28 am

Re: Nosicie soczewki kontaktowe czy okulary

Postautor: On_sam » śr maja 13, 2020 11:09 pm

Ja od dawna używam tylko soczewek. Kupuje je w internecie np na stronie https://soczewki24.pl/18-soczewki-kontaktowe-toryczne dlatego, że nie chce mi się jeździć po salonach optycznych i sklepach szukając soczewek, które będą dla mnie ok. Na tej stronie są różne typy soczewek, jednodniowe/ miesięczne a nawet roczne. Dużą zaletą jest to że nie przeszkadzają w uprawianiu sportu czy zabawie z dziećmi, a także nie trzeba ich czyścić ciągle tak jak okulary, nie zaparowują no i ciężko je zgubić.
On_sam
 
Posty: 35
Rejestracja: wt sie 07, 2018 2:13 pm

Re: Nosicie soczewki kontaktowe czy okulary

Postautor: Samochooodwowa » pt kwie 30, 2021 11:34 am

U mnie zdecydowanie soczewki - bezokularow.pl/soczewki-i-plyny-bausch-lomb Kiedyś nosiłam okulary i źle nie było, ale jednak w soczewkach wygodniej. Szczególnie, że jestem aktywną osobą, dużo ćwiczę, biegam - w soczewkach jest dużo wygodniej niż w okularach.
Samochooodwowa
 
Posty: 132
Rejestracja: ndz sie 26, 2018 7:05 pm


Wróć do Wolna strefa forum powiatu piaseczyńskiego

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości

cron