Rehabilitacja warszawa

Jeżeli masz niepoukładane myśli, które nie pasują do głównych kategorii forum, to miejsce odpowiednie dla Ciebie. Zamieszczamy tu rozbiegane myśli szalonej głowy. W związku z tym, że to wolna strefa, to ta część forum jest pod ścisłym nadzorem moderatorów.

Moderator: GTW

Rehabilitacja warszawa

Postautor: monika89 » pn wrz 30, 2019 7:46 am

Jakie polecicie w Warszawie dobre gabinety rehabilitacji?

Gdzie warto zapisać się na takie zabiegi?
monika89
 
Posty: 275
Rejestracja: pn mar 19, 2018 9:28 am

Rehabilitacja warszawa

Postautor: dzessie » pn wrz 30, 2019 11:03 am

Polecam Balumed.Dobre podejście oraz profesjonalne zabiegi rehabilitacyjne.
Znakomici fizjoterapełci - pełny profesjonalizm, indywidualne podejście do pacjenta, nowy sprzęt, miła i spokojna atmosfera.

Gabinet prywatny ale przynajmnieij nie ma problemu z zapisaniem się tam na wizytę w dniu jaki Ci pasuje. Niestety ale sprawa z rehabilitacją na narodowy fundusz zdrowia nie wyglada tak wesoło. Bardzo trudno jest się zapisać na zabiegi, poza tym dlugo się na nie czeka.
Awatar użytkownika
dzessie
 
Posty: 688
Rejestracja: pt lut 20, 2015 9:47 am

Re: Rehabilitacja warszawa

Postautor: Kozaczek » pn paź 21, 2019 12:37 pm

Doświadczeni fizjoterapeuci pracują w Fitmedica. Jest to podobnie prywatna przychodnia, ale jak wyglada nasza narodowa służba zdrowia to każdy wie. Bardzo trudno doprosić się o jakiś konkretny termin na fundusz, a tutaj przynajmniej zostaniesz przyjęty od razu po wizycie. Sama trafiłam tam po zdjęciu gipsu. Okazało sie, ze nie mam co liczyć na zabiegi funduszowe, a miałam problem z poruszaniem ręką i chciałam aby ktoś doradził mi jakieś cwiczenia. Miałam zabiegi na miejscu ale również uzyskałam informację jakie zabiegi powinnam wykonywać sama w domu aby mój stan się poprawił. Jestem ogólnie bardzo zadowolona. https://www.fitmedica.pl/rehabilitacja- ... -warszawa/
Kozaczek
 
Posty: 477
Rejestracja: pt cze 29, 2018 10:57 am

Re: Rehabilitacja warszawa

Postautor: zuzia.gola » śr kwie 27, 2022 7:08 pm

W trakcie rehabilitacji, zwłaszcza przy poważnych kontuzjach, niezbędne mogą się okazać kule ortopedyczne. One ułatwiają przemieszczanie się pacjentom, co jest ważne. W ten sposób można odciążyć chorą nogę. Widziałam, że tutaj są dostępne https://megamedic.pl/laski-i-kule-inwalidzkie . To profesjonalny sklep medyczny, dlatego ich sprzęt ma dobrą jakość i może służyć przez dłuższy czas i dla wielu pacjentów.
zuzia.gola
 
Posty: 128
Rejestracja: ndz kwie 27, 2014 6:00 pm


Wróć do Wolna strefa forum powiatu piaseczyńskiego

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Adat i 8 gości