Zabieg in vitro co o tym sądzicie?

Jeżeli masz niepoukładane myśli, które nie pasują do głównych kategorii forum, to miejsce odpowiednie dla Ciebie. Zamieszczamy tu rozbiegane myśli szalonej głowy. W związku z tym, że to wolna strefa, to ta część forum jest pod ścisłym nadzorem moderatorów.

Moderator: GTW

Zabieg in vitro co o tym sądzicie?

Postautor: dzessie » pt wrz 13, 2019 8:51 am

Jakie macie zdanie o zabiegu in vitro?

Co o nim sądzicie? Czy zabieg powinien być dostępny dla wszystkich? W ostatnim czasie o tym głośno
Awatar użytkownika
dzessie
 
Posty: 689
Rejestracja: pt lut 20, 2015 9:47 am

Zabieg in vitro co o tym sądzicie?

Postautor: monika89 » pt wrz 13, 2019 10:37 am

Nie wiem co zrobiłabym w sytuacji gdybym nie mogła mieć własnych dzieci.

Nie byłam nigdy w klinice in vitro by dowiedzieć się jak to dokładnie wygląda i na ten temat wiem narazie tyle co wyczytam i wysłucham, ale uważam, że każdy powinien mieć szanse mieć własne dziecko i ta metoda w tym pomaga. Podpisuję się rownież pod dofinansowaniem dla małżeństw.

Teoretycznie jest mnóstwo dzieci które dzieciństwo spędzają w domu dziecka, ale prawda jest taka, że o adopcję jest bardzo trudno.

Polecam poczytać sobie o tym tutaj https://gameta.pl/blog/in-vitro-krok-kroku/
monika89
 
Posty: 275
Rejestracja: pn mar 19, 2018 9:28 am

Re: Zabieg in vitro co o tym sądzicie?

Postautor: Samochooodwowa » ndz sie 21, 2022 3:40 pm

Ja uważam, że każdy sposób na to, żeby mieć dziecko jest dobry. Liczy się cel, a nie droga. Każde dziecko jest cudem, niezależnie czy powstało bez pomocy czy z pomocą lekarzy. Podrzucam Wam link do tego artykułu - http://viavision.pl/czwarty-trymestr-cz ... ach-zycia/ . Myślę, że każda mama w ciąży czy też planująca maluszka koniecznie powinna go przeczytać.
Samochooodwowa
 
Posty: 132
Rejestracja: ndz sie 26, 2018 7:05 pm


Wróć do Wolna strefa forum powiatu piaseczyńskiego

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości

cron