Wystrój kuchni

Jeżeli masz niepoukładane myśli, które nie pasują do głównych kategorii forum, to miejsce odpowiednie dla Ciebie. Zamieszczamy tu rozbiegane myśli szalonej głowy. W związku z tym, że to wolna strefa, to ta część forum jest pod ścisłym nadzorem moderatorów.

Moderator: GTW

Wystrój kuchni

Postautor: Kozaczek » śr sie 28, 2019 12:07 pm

Jaki wystrój w kuchni preferujecie?

Lubicie kuchnie nowoczesne czy tradycyjne? Pytam się bo szykuję się do wyboru mebli do kuchni oraz szukam inspiracji.
Kozaczek
 
Posty: 477
Rejestracja: pt cze 29, 2018 10:57 am

Wystrój kuchni

Postautor: monika89 » śr sie 28, 2019 1:12 pm

Przeprowadzam się na wieś i chcę, żeby kuchnia była w stylu starowiejskim. Od zawsze w sumie marzyła mi się taka tradycyjna kuchnia. Nowoczesne kuchnie również mi się podobają ale to jednak nie moje klimaty. Chcę, żeby był kredens a pozostałe meble mają być rzeźbione ręcznie. Taki projekt kuchni znalazłem na homebooku. Wiadomo najwięcej uroku tej kuchni dadzą dodatki, ale już kilka upatrzyliśmy z żoną i zamówiliśmy.
monika89
 
Posty: 275
Rejestracja: pn mar 19, 2018 9:28 am

Re: Wystrój kuchni

Postautor: loczek » pn wrz 23, 2019 6:58 pm

Kuchnia to serce domu, więc również dobry wystrój kuchni odgrywa ważną rolę. Ja to już wiem, jak w przyszłości będzie wyglądać moja wymarzona kuchnia. Piekne płytki, szafki, a także słupki kuchenne na wymiar. Dzięki nim moja kuchnia będzie elegancko wyglądać, a lodówka nie będzie na pierwszy rzut oka widoczna. Ktoś z Was też zdecydował się na takie rozwiązanie? Jesteście zadowoleni?
loczek
 
Posty: 2
Rejestracja: pn lip 08, 2019 1:08 pm

Re: Wystrój kuchni

Postautor: dzessie » wt mar 24, 2020 12:10 pm

No właśnie ostatnio zastanawiałam się jak urządzić kuchnię. Podobają mi sie bardzo kuchnie rustykalne i tradycyjne. Jednak samo mieszkanie mamy w stylu nowoczesnym tak wiec doszłam do wniosku, ze nie bedzie dobrze wygladało takie mieszanie stylow i pewnie postawimy na kuchnię nowoczesna.
jeszcze nie zdecydowałam się na kolor ale na pewno nie będzie to kuchnia biała. Szukam czegoś bardziej ciepłego ale jednoczesnie eleganckiego. Brałam pod uwagę połączenie granatu z drewnem jak poniżej.
Czy ktoś moze zdecydował sie na zlewozmywak ceramiczny? Jak się sprawdza? Zastanawiam sie nad zamówieniem w Deante www.deante.pl
Obrazek
Ostatnio zmieniony czw kwie 09, 2020 7:24 am przez dzessie, łącznie zmieniany 1 raz
Awatar użytkownika
dzessie
 
Posty: 689
Rejestracja: pt lut 20, 2015 9:47 am

Re: Wystrój kuchni

Postautor: macierzanka » wt mar 31, 2020 5:17 pm

Wystrój kuchni powinien odzwierciedlać nasz gust,nasze zamiłowanie do gotowania.Fajnymi elementami w kuchni może być wysokiej klasy sprzęt AGD,taki,który każdego dnia będzie ułatwiał nam życie.Fajnie, jak możemy kupić urządzenie nie tylko nam niezbędne ale takie dzięki kremu nasze życie będzie łatwiejsze,a czasem słodsze.Mówię o gofrownicy, https://www.adler.com.pl/index.php/Main/Produkt/cr_3046 która wypieka dwa gofry jednocześnie,jest łatwa w obsłudze i czyszczeniu.Gofrownica sprawi,że każdego dnia będziemy mogli delektować się chrupiącymi goframi z naszymi ulubionymi dodatkami.Uważam,że gofrownica powinna być w każdej kuchni.
macierzanka
 
Posty: 29
Rejestracja: czw wrz 07, 2017 5:07 pm

Re: Wystrój kuchni

Postautor: Samochooodwowa » pt lip 10, 2020 9:57 pm

Odsyłam Was też do tej stronki - http://www.poradniki24h.pl/5566/jaka-mi ... wy-wybrac/ Kuchnia to nie tylko wystrój, ale przede wszystkim powinna być funkcjonalna. Dobrej jakości sprzęt AGD to podstawa ;)
Samochooodwowa
 
Posty: 132
Rejestracja: ndz sie 26, 2018 7:05 pm

Re: Wystrój kuchni

Postautor: Rolli » pn wrz 14, 2020 7:34 pm

Zobacz też sprzęt AGD z firmy http://solgaz.eu/. Mają całkiem fajne rozwiązania, które raczej nie są spotykane u innych producentów. Płyt gazowe ale palniki są ukryte pod ceramiką i przez to ta płyta wygląda bardzo atrakcyjnie. Gotuje się tak samo jak w każdym innym rozwiązaniu gazowy,. Za to sterowanie jest już niezwykłe. Tu jest spora innowacja, bo całość jest dotykowo obsługiwana. Do tego sam system zapalania w Innova jest bardzo cichy.
Rolli
 
Posty: 24
Rejestracja: czw kwie 28, 2016 10:30 am

Re: Wystrój kuchni

Postautor: migotka » wt paź 13, 2020 10:38 am

Każdy z nas ma trochę inne preferencje jednak trzeba zdać sobie sprawę z jednego - remont generalny kuchni robimy raz na długie lata więc należy zadbać o jak najwięcej szczegółów. Z tego co widzę to także wiele osób zabiera się za niego własnymi rękoma. Na dobrą sprawę to w sieci znajdziemy wiele darmowych poradników jak przeprowadzić jeden. Potrzeba jedynie odrobiny umiejętności manualnych oraz wolnego czasu (niektórzy działają przykładowo po godzinach pracy). Można w ten sposób zaoszczędzić pieniądze na ekipie, przeznaczając je na jakieś dodatki. Dużą popularnością cieszą się blaty kuchenne kamienne ze względu na wysoką jakość jaką wnoszą do naszej kuchni. Blat to miejsce z którego korzystamy codziennie dlatego kamień naturalny zapewni trwałość na długie lata. Więcej na ten temat można dowiedzieć się z tego artykułu - https://krakstone.com/oferta/blaty-kuchenne/
migotka
 
Posty: 73
Rejestracja: czw lis 08, 2018 3:59 pm


Wróć do Wolna strefa forum powiatu piaseczyńskiego

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości

cron