Gdzie poznać dziewczynę?

Jeżeli masz niepoukładane myśli, które nie pasują do głównych kategorii forum, to miejsce odpowiednie dla Ciebie. Zamieszczamy tu rozbiegane myśli szalonej głowy. W związku z tym, że to wolna strefa, to ta część forum jest pod ścisłym nadzorem moderatorów.

Moderator: GTW

Gdzie poznać dziewczynę?

Postautor: pelek » śr sie 21, 2019 8:42 am

Powiedzcie mi jak poderwać dziewczynę? W jaki sposób poznać dziewczynę przez Internet? Nie wiem w jaki sposób powinienem zacząć szukać, nie jest to dla mnie proste. Jestem bardzo nieśmiały. Bardzo mi zależy, żeby ułożyć sobie w końcu życie.
pelek
 
Posty: 316
Rejestracja: pn sie 31, 2015 9:13 am

Gdzie poznać dziewczynę?

Postautor: Kozaczek » śr sie 21, 2019 9:17 am

Najłatwiej przez internet. Możesz zorientować się jakie dana osoba ma oczekiwania. Pozwala na to uniknięcie nieprzyjemnych sytuacji związanych z rozczarowaniem. Nawet jeśli spotkamy się z krytyką i odmową, to nie będzie to tak bardzo dokuczliwe, jak ‘nie’ usłyszane na żywo.

Obecnie bardzo wiele osób nawiązuje w taki sposób znajomości. Możesz tam znaleźć kogoś na romans ale również i na dłuższy związek.
Kozaczek
 
Posty: 477
Rejestracja: pt cze 29, 2018 10:57 am

Re: Gdzie poznać dziewczynę?

Postautor: dzessie » wt maja 19, 2020 11:15 am

Obecnie bardzo wiele osob szuka miłości przez internet. Portale internetowe coraz częściej tworzą swoje odpowiedniki w postaci aplikacji. Zdecydowanie ułatwiają one korzystanie z nich, dzięki czemu pozwalają na pozyskanie szerokiego grona osób.
Portale jakie mozesz wziąć pod uwagę
tinder
sexopolis
ewentualnie sympatia ( chociaż mam wrażenie,ze powoli traci na znaczeniu)

Możesz w taki sposób znaleźć zarówno romans jak i stały związek. Jesli chciałbyś nieco podkręcić swoją atrakcyjność, polecam poczytac sobie o fermonach. Poprawiaja nasz wizerunek w oczach drugiej osoby Nie polecam jednak kupowania tych najtańszych ale jeśli już to porządne, które rzeczywiście maja w sobie środki, które naśladują ludzkie feromony. Poczytaj sobie o tym tutaj http://feromony.net.pl/
Awatar użytkownika
dzessie
 
Posty: 689
Rejestracja: pt lut 20, 2015 9:47 am


Wróć do Wolna strefa forum powiatu piaseczyńskiego

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości

cron