Czy wybielanie zębów boli?

Jeżeli masz niepoukładane myśli, które nie pasują do głównych kategorii forum, to miejsce odpowiednie dla Ciebie. Zamieszczamy tu rozbiegane myśli szalonej głowy. W związku z tym, że to wolna strefa, to ta część forum jest pod ścisłym nadzorem moderatorów.

Moderator: GTW

Czy wybielanie zębów boli?

Postautor: On_sam » wt maja 28, 2019 7:10 am

Witajcie,
w ostatnim czasie zastanawiam się nad wybieleniem zębów. Wszystkie moje zęby są naprawione więc nie muszę czekać na zakończenie się procesu leczenia. Jednak obawiam się, że sam zabieg może boleć. Nie wiem ile on trwa, a różne są dane bo wiele jest gabinetów. Gdzie polecacie wykonanie zabiegu wybielania zębów? Moja siostra poleciła mi gabinet DentalMed. Co o tym sądzicie? Czy ktoś z was korzystał już z tych usług? Proszę o poradę.
Pozdrawiam
On_sam
 
Posty: 35
Rejestracja: wt sie 07, 2018 2:13 pm

Czy wybielanie zębów boli?

Postautor: Agag » wt maja 28, 2019 10:03 am

wybielać, zęby można w wiele sposobów. Jeśli chodzi o nakładki to nie boli, ale takie czyszczenie mechaninczne może trochę boleć jednak jest to delikatne i spokojnie do wytrzymania
Agag
 
Posty: 3
Rejestracja: pn maja 20, 2019 10:04 am

Czy wybielanie zębów boli?

Postautor: Kozaczek » czw sie 22, 2019 5:59 am

Nie jest to bolesne o ile oczywiscie wykonasz je w profesjonalnym gabinecie stomatologicznym. Można odczuwać po wybielaniu nadwrazliwość zębów, jest to normalne zjawisko ale polecam ratować się wtedy odpowiednimi pastami. Sam trochę się obawiałem nadwrazliwości uzebienia po wybieleniu bo mam do tego tendencję ale niczego takiego nie czulem. Z kolei nie żałuję efektu bo wcześniej próbowałem bardzo wielu past oraz innych sposobów wybielania oraz nic nie było takie skuteczne.

Polecam metode nakładkową. https://www.powiatsuski24.pl/polecamy/w ... efekty/81k
Kozaczek
 
Posty: 477
Rejestracja: pt cze 29, 2018 10:57 am


Wróć do Wolna strefa forum powiatu piaseczyńskiego

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości

cron