Co kolekcjonujecie

Jeżeli masz niepoukładane myśli, które nie pasują do głównych kategorii forum, to miejsce odpowiednie dla Ciebie. Zamieszczamy tu rozbiegane myśli szalonej głowy. W związku z tym, że to wolna strefa, to ta część forum jest pod ścisłym nadzorem moderatorów.

Moderator: GTW

Co kolekcjonujecie

Postautor: monika89 » pn maja 27, 2019 10:39 am

Forumowicze jakie macie obecnie hobby? Czym się zajmujecie i co kolekcjonujecie?
monika89
 
Posty: 275
Rejestracja: pn mar 19, 2018 9:28 am

Co kolekcjonujecie

Postautor: dzessie » pn maja 27, 2019 11:36 am

Aktualnie zdjęcia z podróży. Kraje jakie odwiedziłem;
-Polska (no to wiadomo :D)
-Niemcy
-Holandia
-Anglia
-Czechy

Dzieki temu mogę sobie przypomnieć wycieczkę. Poza tym nie chwaląc się zbytnio to zdjęcia wychodzą mi całkiem niezłe ( pochwaliło mnie do tej pory wiele osób).
Poza tym lubie kolekcjonowanie znaczków, odziedziczyłem po tacie klaser. Obecnie zbiera się je znacznie łatwiej bo jest wiele sklepów filatelistycznych. https://znaczkopol.pl/znaczki/sterowce_zeppelin Jak tutaj
Awatar użytkownika
dzessie
 
Posty: 690
Rejestracja: pt lut 20, 2015 9:47 am

Re: Co kolekcjonujecie

Postautor: motocyklista » pt mar 11, 2022 3:31 pm

Znalezienie sobie jakiegoś hobby w wolnym czasie jest bardzo ważne. Dobrze jakby to było coś co poszerza naszą wiedzę i w jakiś sposób nas rozwija. Bardzo ciekawym pomysłem jest zainteresowanie się modelarstwem. Trzeba sobie jasno zdać sprawę z tego, że definicji może być kilka. Dla jednych będzie to interesowanie się pojazdami z czasów wojny, dla innych będzie to sklejanie modelu nowoczesnego samolotu. Patrząc na statystyki to modelarstwe zajmują się głównie meżczyźni ale także jest co raz więcej kobiet w tym środowisku. Złożenie modelu wcale nie jest takie proste w rzeczywistości, to zadanie wymaga wiele cierpliwości oraz uwagi. Musim pamiętać o tym, że warto wybierać produkty eksploatacyjne wysokiej jakości. Najlepszym tego przykładem niech będzie klej uhu - https://sklep.modelmaking.pl/pol_m_Mate ... U-256.html tak polecany przez doświadczonych modelarzy.
motocyklista
 
Posty: 46
Rejestracja: ndz sie 06, 2017 3:17 pm

Re: Co kolekcjonujecie

Postautor: zuzia.gola » sob mar 30, 2024 11:37 am

Kolekcjonowanie to hobby, więc czy poza tym interesujecie się jeszcze czymś innym? Dla mnie ciekawą propozycją jest mykologia, bo możecie się wiele dowiedzieć w ten sposób o przyrodzie. Do dyspozycji są zestawy growkit poszczególnych gatunków grzybów do obserwacji w warunkach laboratoryjnych, czyli pod mikroskopem. Dla fanów mykologii to dobra propozycja.
zuzia.gola
 
Posty: 141
Rejestracja: ndz kwie 27, 2014 6:00 pm


Wróć do Wolna strefa forum powiatu piaseczyńskiego

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości

cron