Jaki kupić sprzęt do domowej siłowni

Jeżeli masz niepoukładane myśli, które nie pasują do głównych kategorii forum, to miejsce odpowiednie dla Ciebie. Zamieszczamy tu rozbiegane myśli szalonej głowy. W związku z tym, że to wolna strefa, to ta część forum jest pod ścisłym nadzorem moderatorów.

Moderator: GTW

Jaki kupić sprzęt do domowej siłowni

Postautor: monika89 » ndz maja 26, 2019 9:52 am

Mam zamiar zacząć ćwiczyć (można powiedzieć że takie moje własne postanowienie na nowy rok, żeby się wźiąźć za siebie ), i w związku z tym mam do was kilka pytań.

Jaki sprzet kupić do domowej siłowni?
monika89
 
Posty: 275
Rejestracja: pn mar 19, 2018 9:28 am

Jaki kupić sprzęt do domowej siłowni

Postautor: Kozaczek » pn maja 27, 2019 1:07 pm

monika89 pisze:Mam zamiar zacząć ćwiczyć (można powiedzieć że takie moje własne postanowienie na nowy rok, żeby się wźiąźć za siebie ), i w związku z tym mam do was kilka pytań.

Jaki sprzet kupić do domowej siłowni?


Ćwiczyłaś już kiedyś? Proponuję stworzyć sobie zestaw ćwiczeń i zastanowić się dobrze jaki sprzęt będzie Ci potrzebny na siłowni. I zastanowić się nad zakupem. Podstawą tutaj będą drążki i hantle. Drążki wystarczy przymocować je do futryny w drzwiach, aby uzyskać wielofunkcyjne miejsce do ćwiczeń. Nie zajmie dużo miejsca a da możliwość wielu ćwiczeń. Przydatne będą także hantle, które pozwolą popracować nad rozbudową bicepsów oraz mięśni klatki piersiowej. I to nie tyczy się jedynie mężczyzn ale również kobiet. Niedrogie i dające wiele możliwości są gumy do ćwiczeń. Polecam zajrzeć sobie do sklepu sportowego. Powinni doradzić CI na miejscu co kupić.
Kozaczek
 
Posty: 477
Rejestracja: pt cze 29, 2018 10:57 am

Jaki kupić sprzęt do domowej siłowni

Postautor: barbarzyn » pn lip 08, 2019 12:53 pm

Na początek proste urządzenia, jak się zaangażujesz konkretnie wtedy kupisz bardziej zaawansowane.
barbarzyn
 
Posty: 43
Rejestracja: pt sie 09, 2013 11:56 am


Wróć do Wolna strefa forum powiatu piaseczyńskiego

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Majestic-12 [Bot] i 6 gości

cron