Jak dorobić sobie do pensji

Jeżeli masz niepoukładane myśli, które nie pasują do głównych kategorii forum, to miejsce odpowiednie dla Ciebie. Zamieszczamy tu rozbiegane myśli szalonej głowy. W związku z tym, że to wolna strefa, to ta część forum jest pod ścisłym nadzorem moderatorów.

Moderator: GTW

Jak dorobić sobie do pensji

Postautor: dzessie » ndz lut 10, 2019 11:38 am

Witam!
Pracuję na codzień jako pracownik biurowy.Pensja stała ale niewiele wyższa od najniższej krajowej.Z konieczności i jak na razie świadomego wyboru nie szukam innego stałego zajęcia.Jednak chciałabym zająć się czymś dodatkowo aby móc sobie dorobić.Na tą chwilę koleżanka poleciła mi pisanie transkrypcji.Poza tym ja sama zajmowałam się robieniem różnego rodzaju ozdób typu rękodzięło ale czytajac wypowiedzi na rożnych forach sprzedawanie własnych wyrobów to droga długa i raczej trudna,wymagająca na poczatek inwestycji w materiały a na tą chwilę chciałabym raczej ograniczyć wydatki.

Zwracam się z prośbą o porady od osób, które zajmowały się czymś dodatkowo,mogą coś polecić lub mają za sobą pozytywne doświadczenia ze sprzedażą rękodzieła.
Dodam,że z wykształcenia jestem mgr prawa,podyplomowo skończyłam szacowanie nieruchomości(w trakcie praktyk ale to także czasochłonny proces zanim zacznie przynosić wymierne korzyści).

Będę wdzięczna za wskazówki.
Awatar użytkownika
dzessie
 
Posty: 690
Rejestracja: pt lut 20, 2015 9:47 am

Jak dorobić sobie do pensji

Postautor: monika89 » pt maja 03, 2019 7:31 am

Nie wiem konkretnie jaka praca Cię interesuje ale jest wiele możliwości dorobienia sobie do pensji

pisanie sponsorowanych artykułów
klikanie w reklamy oraz wypelnianie ankiet ( mozna na tym trochę zarobić jednak są to niewielkie pieniądze oraz będziesz musiała na to przeznaczyć sporo czasu)
sprzedawanie kosmetyków

Ewentualnie jeśli masz już zaoszczędzone jakieś pieniadze, to możesz zastanowić się nad ich zainwestowaniem. Nie wiem czy znasz portal futurecapital, ale daje mozliwość pozyczenia swoich pieniędzy na procent innym. Dzieki temu zarobisz o wiele wiecej niż w przypadku lokaty czy konta oszczednościowego.
https://www.futurecapital.pl/w-co-i-gdz ... -pieniadze
monika89
 
Posty: 275
Rejestracja: pn mar 19, 2018 9:28 am


Wróć do Wolna strefa forum powiatu piaseczyńskiego

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości