Siłownie zewnętrzne w Piasecznie

Jeżeli masz niepoukładane myśli, które nie pasują do głównych kategorii forum, to miejsce odpowiednie dla Ciebie. Zamieszczamy tu rozbiegane myśli szalonej głowy. W związku z tym, że to wolna strefa, to ta część forum jest pod ścisłym nadzorem moderatorów.

Moderator: GTW

Siłownie zewnętrzne w Piasecznie

Postautor: pelek » pt sty 04, 2019 10:32 am

Czy są jakieś plany budowy nowych siłowni zewnętrznych w Piasecznie? Pytam, bo z tego co widzę, to w społeczeństwie coraz bardziej rośnie świadomość ruchu i generalnie aktywności fizycznej.
pelek
 
Posty: 316
Rejestracja: pn sie 31, 2015 9:13 am

Siłownie zewnętrzne w Piasecznie

Postautor: monika89 » pn kwie 01, 2019 10:27 am

Jest nawet jedna jednak bawią się na niej dzieci. W teorii taka siłownia zewnętrzna to super sprawa, jednak w praktyce inwestycja taka kosztuje bardzo duzo ale tak naprawdę nikt z niej nie korzysta. Nie jest komfortowe ćwiczenie na zewnątrz i do tej pory nie widziałam nikogo kto chciałby ćwiczyć w ten sposób. Sama chodzę obecnie na silownię oraz mam ćwiczenia opracowane przez trenera i jestem zdania, ze coś takiego jest w stanie rzeczywiśćie pomóc. Bo najlepsze ćwiczenia to te opracowane indywidualnie do potrzeb danej osoby.....
Zerknij tutaj
http://www.keepyour-balance.pl/wazenie- ... ningowego/

Na stronie jest opisane jak sprawdzić efektywność treningu
monika89
 
Posty: 275
Rejestracja: pn mar 19, 2018 9:28 am


Wróć do Wolna strefa forum powiatu piaseczyńskiego

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości

cron