Roksana Węgiel wygrała Eurowizję Junior

Jeżeli masz niepoukładane myśli, które nie pasują do głównych kategorii forum, to miejsce odpowiednie dla Ciebie. Zamieszczamy tu rozbiegane myśli szalonej głowy. W związku z tym, że to wolna strefa, to ta część forum jest pod ścisłym nadzorem moderatorów.

Moderator: GTW

Roksana Węgiel wygrała Eurowizję Junior

Postautor: iza » ndz lis 25, 2018 6:36 pm

Reprezentująca Polskę Roksana Węgiel z piosenką "Anyone I Want To Be" wygrała finał 16. Konkursu Piosenki Eurowizji dla Dzieci w Mińsku na Białorusi.

Roksana to 13-letnia wokalistka urodzona w Jaśle (woj. podkarpackie - red.), która w tym roku triumfowała jako zwyciężczyni pierwszej polskiej edycji programu „The Voice Kids”.

Zobacz występ Roksany:



Warto przypomnieć, że zwyciężczyni pierwszej edycji "The Voice Kids" może poszczycić się najlepszym wynikiem wyświetleń spośród wszystkich kandydatów. Teledysk do jej piosenki ma już 1,6 mln wyświetleń.

- Ja ciągle nie wierzę w to, co się wokół mnie dzieje - singiel, teledysk, koncerty, ponad 100 000 fanów na portalach społecznościowych - moje marzenia po prostu zaczęły się spełniać, więc warto o nie walczyć - mówiła przed kilkoma miesiącami młoda artystka.

8 października premierę miał singiel „Zatrzymać chwilę”, nagrany przez nią w duecie z Edytą Górniak na potrzeby promocji filmu animowanego Hotel Transylwania 3 https://wiadomosci.onet.pl/swiat/roksan ... or/cv1b9t5
iza
 
Posty: 735
Rejestracja: ndz paź 28, 2007 3:22 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Roksana Węgiel wygrała Eurowizję Junior

Postautor: basia45 » wt gru 04, 2018 12:12 pm

Super dziewczyna wspaniały głos.Rozsławiła naszą kochaną Polskę na cały Świat :D
basia45
 
Posty: 1
Rejestracja: czw lis 29, 2018 10:23 am


Wróć do Wolna strefa forum powiatu piaseczyńskiego

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 25 gości

cron