Pomysły na zaręczyny

Jeżeli masz niepoukładane myśli, które nie pasują do głównych kategorii forum, to miejsce odpowiednie dla Ciebie. Zamieszczamy tu rozbiegane myśli szalonej głowy. W związku z tym, że to wolna strefa, to ta część forum jest pod ścisłym nadzorem moderatorów.

Moderator: GTW

Pomysły na zaręczyny

Postautor: piaseczka8 » pn paź 08, 2018 8:44 am

Witam, poszukuję pomysłu na zaręczyny. Mój brat planuje się oświadczyć, jednak nie wie za bardzo jak się za to zabrać. Ja nie znam za bardzo jego wybranki,więc cięzko mi powiedzieć. Jakie Wy zaręczyny byście wybrali?
piaseczka8
 
Posty: 3
Rejestracja: wt wrz 04, 2018 2:16 pm

Pomysły na zaręczyny

Postautor: Nowamama » czw paź 11, 2018 12:24 pm

Moim zdaniem najlepsza jest prostota. W takich sytuacjach nie warto zbytnio cudować, przekombinowane zaręczyny wcale nie są ani fajne ani nie sprawią,że wieczór będzie bardziej uroczysty.Ja proponuję zabrać wybrankę swego serca na kolację do jakiegoś fajnego,wyjątkowego miejsca,gdzie jeszcze nigdy nie byliście.
Nowamama
 
Posty: 25
Rejestracja: śr sie 30, 2017 1:04 pm

Pomysły na zaręczyny

Postautor: Kozaczek » czw sie 22, 2019 6:10 am

Trudno jest powiedzieć bo wszystko tak naprawdę zależy od tego jakie brat ma oczekiwania od zaręczyn oraz jaka jest dziewczyna. Czy wolą spokojniejsze rozrywki czy możę coś nietypowego.

Pierwsza opcja to po prostu kolacja w eleganckiej restauracji ze smacznym jedzeniem oraz w ładnym otoczeniu.

Druga opcja moim zdaniem znacznie ciekawsza to zaplanowanie razem wycieczki i jakichś ciekawych doznań na niej Polecam na przykłąd lot w tunelu aerodynamicznym. Jeset wiele miejsc, w których mozna wybrać się na taki lot a wrażenia świetne. Mozna poczuć się jak podczas skoku ze spadochronem.

Trzecia opcja to wypad na trampoliny http://funkydiva.pl/park-trampolin-dosk ... j-rodziny/
Kozaczek
 
Posty: 477
Rejestracja: pt cze 29, 2018 10:57 am


Wróć do Wolna strefa forum powiatu piaseczyńskiego

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: dzessie, Google [Bot] i 10 gości