Dekoracje do domu

Jeżeli masz niepoukładane myśli, które nie pasują do głównych kategorii forum, to miejsce odpowiednie dla Ciebie. Zamieszczamy tu rozbiegane myśli szalonej głowy. W związku z tym, że to wolna strefa, to ta część forum jest pod ścisłym nadzorem moderatorów.

Moderator: GTW

Dekoracje do domu

Postautor: dzessie » ndz wrz 16, 2018 10:27 am

Chcę nieco zmienić aranżację swojego mieszkania. Salon chcę zrobić w chłodnych kolorach ale nie mam zupełnie pomysłu na dodatki.. Jak myślicie, czym można urozmaicić przestrzen by nie było całkiem chłodno?
Awatar użytkownika
dzessie
 
Posty: 689
Rejestracja: pt lut 20, 2015 9:47 am

Dekoracje do domu

Postautor: Kozaczek » pn wrz 17, 2018 9:42 am

Biele, szarości, błękity i inne kolory są bardzo modne w ostatnim czasie. Jednak polecam zastanowić sie nad jakimś mocniejszym kolorkiem albo kilkoma mocniejszymi kolorkami. Tak aby nieco rozweselić wnętrze.

Podobają mi sie motywy dżungli:
Obrazek

Czy jak tutaj:
Obrazek

Nie jest to drogie bo można dodać takie poduchy, czy zasłony na okno.
Kozaczek
 
Posty: 477
Rejestracja: pt cze 29, 2018 10:57 am

Dekoracje do domu

Postautor: pelek » pn wrz 24, 2018 7:23 am

Przeglądając wnętrza domów i mieszkań, coraz częściej można dojść do wniosku, że stają się one stylowe. Stosowane są stylowe dodatki, stylowe wykończenia.

Obniżenia sufitu w celu zamontowania oświetlenia LED-owego wcale nie są dobrym rozwiązaniem. Tradycyjne oświetlenie to przede wszystkim żyrandole, opcjonalnie kinkiety.

Przy czym żyrandole wcale nie wykluczają możliwości stosowania oświetlenia LED-owego.
pelek
 
Posty: 316
Rejestracja: pn sie 31, 2015 9:13 am

Dekoracje do domu

Postautor: piaseczka8 » śr paź 03, 2018 10:04 am

Witam, ja uważam,że fajnym elementem dekoracyjnym do domu są dodatki. Ja teraz poszukuję kocy, które pomogą mi trochę umilić pomieszczenie. Zależy mi na dobrej jakości i wykonaniu, mam też duży balkon i chciałabym,żeby koce sprawdzały się również na balkonie w jesienne wieczory.
piaseczka8
 
Posty: 3
Rejestracja: wt wrz 04, 2018 2:16 pm

Dekoracje do domu

Postautor: monika89 » pn lut 11, 2019 11:42 am

Fajnie to wygląda, generalnie widzę, że są to zupelnie moje kolory :) Polecam bardziej zastanowić się nad stałymi elementami wykończenia niż nad elementami ruchomymi, które można w każdym momencie zmienić. Nie jest problemem zmiana obrazka czy dywaniku. Ale już na przykład balustrady czy barierki balkonowej tak. I już na etapie projektu domu, warto jest zainwestować w coś oryginalnego.
monika89
 
Posty: 275
Rejestracja: pn mar 19, 2018 9:28 am

Re: Dekoracje do domu

Postautor: mleczko90 » pn cze 08, 2020 10:02 am

Jesli masz długi podjazd to mozesz zamontować coś ala oświetlenie solarne uliczne żeby ładnie to wyglądało i dobrze oświetlało
mleczko90
 
Posty: 81
Rejestracja: śr sie 28, 2019 12:42 pm

Re: Dekoracje do domu

Postautor: Samochooodwowa » pt maja 21, 2021 12:55 pm

O wystój każdego wnętrze zadbać jeśli chcecie żeby przebywało się Wam w nim przytulnie i wygodnie. Tutaj http://naklejkomania.eu/133-fototapety-morze zerknijcie sobie na fototapety. Któryś z wzorów może wpadnie Wam w oko. Jest u nich w czym przebierać :)
Samochooodwowa
 
Posty: 132
Rejestracja: ndz sie 26, 2018 7:05 pm

Re: Dekoracje do domu

Postautor: Nowamama » pn cze 07, 2021 3:27 pm

Obecnie,nawet niewielkim nakładem sił i funduszy można wiele zmienić w swoich wnętrzach,wystarczy tylko dobry pomysł.W ostatnim czasie,na wielu forach,blogach,można podpatrzeć jak ludzie we własnych wnętrzach wykorzystują ramki passe partout
Można je zawiesić na ścianie,postawić na komodzie,można w nie oprawić nie tylko fotografie,czy rysunki,ale też zasuszone kwiaty czy niezwykłe pamiątki.Przy odrobinie wyobraźni,stworzymy w naszym domu piękne i oryginalne dekoracje.
Nowamama
 
Posty: 25
Rejestracja: śr sie 30, 2017 1:04 pm

Re: Dekoracje do domu

Postautor: jotek82 » śr lis 09, 2022 12:49 pm

Praktyczną dekoracją może być dywan, który ożywi wnętrze, w którym się znajdzie. Podłoga z https://dywanywitek.pl/dywany-art-deco nabierze wyszukanego, a zarazem eleganckiego wyglądu.
jotek82
 
Posty: 63
Rejestracja: śr lip 02, 2014 9:36 am


Wróć do Wolna strefa forum powiatu piaseczyńskiego

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości

cron