Jak wyleczyć owsiki

Jeżeli masz niepoukładane myśli, które nie pasują do głównych kategorii forum, to miejsce odpowiednie dla Ciebie. Zamieszczamy tu rozbiegane myśli szalonej głowy. W związku z tym, że to wolna strefa, to ta część forum jest pod ścisłym nadzorem moderatorów.

Moderator: GTW

Jak wyleczyć owsiki

Postautor: monika89 » śr wrz 12, 2018 6:16 am

ehh od jakiegos czasu mam owsiki..dla mnie to wsydliwy problem dlatego o tym nie mówie nikomu..nie wiem co z tym zrobic..boje sie ze to bedzie mialo konsekwencje..czy trzeba isc do lekarza?
monika89
 
Posty: 275
Rejestracja: pn mar 19, 2018 9:28 am

Jak wyleczyć owsiki

Postautor: Kozaczek » śr wrz 12, 2018 11:20 am

No raczej przydałoby się wybrać do lekarza. Lekarz przypisze Ci odpowiednie leki na owsiki. Najlepiej jest poprosić o leki dla całej rodziny bo owsiki są zaraźliwe i tym samym bardzo łatwo jest zarazić osoby mieszkające razem z Tobą.

Inne działania jakie musisz tutaj podjąć to:
codzienna zmiana pośieli
pranie ręczników
napar z piołunu
oraz zdrowa pełna blonnika dieta, która sprawi, że łatwiejsze będzie wypróżnianie i tym samym pozbywanie sie owsików

Więcej informacji jest tutaj zdrowie.tvn.pl/a/owsiki-u-doroslych-przyczyny-i-objawy-owsikow-u-doroslych
Kozaczek
 
Posty: 477
Rejestracja: pt cze 29, 2018 10:57 am

Jak wyleczyć owsiki

Postautor: guczi » wt wrz 18, 2018 11:35 am

W mojej rodzinie pomogło to konopmed jest to Olejek wyprodukowany z konopi włóknistych uprawianych na ekologicznych plantacjach i działa oczyszczajaco na organizm.
guczi
 
Posty: 4
Rejestracja: pt cze 29, 2018 4:15 pm


Wróć do Wolna strefa forum powiatu piaseczyńskiego

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Majestic-12 [Bot] i 9 gości

cron