Laptop do codziennego użytku

Jeżeli masz niepoukładane myśli, które nie pasują do głównych kategorii forum, to miejsce odpowiednie dla Ciebie. Zamieszczamy tu rozbiegane myśli szalonej głowy. W związku z tym, że to wolna strefa, to ta część forum jest pod ścisłym nadzorem moderatorów.

Moderator: GTW

Laptop do codziennego użytku

Postautor: monika89 » wt wrz 11, 2018 8:15 am

Nie znam się za bardzo na komputerach, a muszę kupić laptopa do codziennego użytkowania. Możecie polecić mi coś w tym zakresie? Na co należy zwracać uwagę przy jego wyborze? Dodam, że interesuje mnie w miarę dobrej klasy sprzęt, aby nie zamulał za szybko... Miałam już taki i dziękuję, więcej nie chcę.
monika89
 
Posty: 275
Rejestracja: pn mar 19, 2018 9:28 am

Laptop do codziennego użytku

Postautor: pelek » wt wrz 11, 2018 10:57 am

Dobrej klasy laptopy zaczynają się od kilku tys zł w górę. Zwykle od około 3500 tys zł w górę. Tzn taki laptop, który będzie miał dostatecznie dużo ramu, dobry procesor, kartę graficzną, dobrej klasy dysk najlepiej SSD.
Jeżeli chcesz kupić tego typu sprzęt, w budżecie poniżej 2 tys zł, to najlepiej zastanowić się nad jakimś poleasingowym. Dostajesz też na start gwarancję, nie tak długą jak w przypadku nowego, ale serwisowa na początek spokojnie wystarczy. Proponuję sprawdzić sobie laptopy od Dell lub Lenovo.
Ostatnio zmieniony pn wrz 17, 2018 7:38 am przez pelek, łącznie zmieniany 1 raz
pelek
 
Posty: 316
Rejestracja: pn sie 31, 2015 9:13 am

Laptop do codziennego użytku

Postautor: Nala » śr wrz 12, 2018 8:08 am

A jaki masz zakres cenowy? Bo jak chcesz dobrej klasy sprzęt to jednak trzeba byłoby wyłożyć więcej, czyli to co napisał pelek.
Nala
 
Posty: 76
Rejestracja: śr sie 16, 2017 7:45 am

Re: Laptop do codziennego użytku

Postautor: Samochooodwowa » czw kwie 22, 2021 9:27 pm

Jeśli szukacie laptopa tak do 3 tysięcy do firmy to tutaj https://www.oleole.pl/artykuly/wszystki ... 0-zl.bhtml jest naprawdę fajny ranking modeli w tym budżecie. Zerknijcie sobie. To już są takie pieniądze, że można kupić całkiem porządny model. Wybór też jest duży, można sobie zerknąć i wszystko dokładnie porównać.
Samochooodwowa
 
Posty: 132
Rejestracja: ndz sie 26, 2018 7:05 pm

Re: Laptop do codziennego użytku

Postautor: ruda08 » pt kwie 23, 2021 11:44 am

Ja znalazłam swojego na portalu aukcyjnym za dobrą cenę. Warto poszukać i w takich miejscach.
ruda08
 
Posty: 56
Rejestracja: pn maja 19, 2014 10:52 am
Lokalizacja: Ostróda

Re: Laptop do codziennego użytku

Postautor: migotka » wt maja 11, 2021 2:32 pm

Kwestia jakiej wydajności oczekujemy.
migotka
 
Posty: 73
Rejestracja: czw lis 08, 2018 3:59 pm

Re: Laptop do codziennego użytku

Postautor: zuzia.gola » pn lut 05, 2024 1:00 pm

Jeśli inwestujesz w laptop, zainwestuj też w podstawkę do niego. Oakywood ma takie podstawki w ofercie. Popatrz https://oakywood.shop/pl-pl/products/so ... ptop-stand . Są nie tylko estetyczne, ale i funkcjonalne. Ten produkt nie tylko pomaga w utrzymaniu laptopa w ergonomicznej pozycji, ale także dodaje designerski akcent do przestrzeni biurowej. Drewniane podstawki pod laptopa od Oakywood to doskonałe rozwiązanie dla osób poszukujących równowagi między funkcjonalnością a estetyką.
zuzia.gola
 
Posty: 128
Rejestracja: ndz kwie 27, 2014 6:00 pm


Wróć do Wolna strefa forum powiatu piaseczyńskiego

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości

cron