Jakie szelki dla psa wybrać

Jeżeli masz niepoukładane myśli, które nie pasują do głównych kategorii forum, to miejsce odpowiednie dla Ciebie. Zamieszczamy tu rozbiegane myśli szalonej głowy. W związku z tym, że to wolna strefa, to ta część forum jest pod ścisłym nadzorem moderatorów.

Moderator: GTW

Jakie szelki dla psa wybrać

Postautor: monika89 » pt wrz 07, 2018 10:23 am

Hej mam pytanie mam psa 1,5 rocznego mieszańca westa i mamy już juliusyK9 te z siodełkiem,ale stwierdzam,że we wakacje będzie jej w nich po prostu za ciepło.

Nie wiem jakie szelki wybrać,mają być tajie na co dzień,trenujemy frisbee i jesteśmy początkujące w agility oraz amatorsko biegamy.

Myślałam o guardach,a Wy co myślicie?
monika89
 
Posty: 275
Rejestracja: pn mar 19, 2018 9:28 am

Jakie szelki dla psa wybrać

Postautor: dzessie » pt wrz 07, 2018 11:37 am

Sama ostatnio równeiż kupowałam szelki. Z tym,ze zdecydowałam sie na szelki zamiast obroży. Moja psina jest bardzo sprytna i z obroży mogła sie łatwo uwolnić . Z szelkami juz tak prosto nie ma tak wiec w jej przypadku szelki o wiele lepiej się generalnie sprawdziły.

Mamy coś takiego
Obrazek

Wydaje mi się, że najlepiej będzie po prostu porozmawiać z pracownikiem sklepu i niech on Ci doradzi jakie szelki wybrac.
Awatar użytkownika
dzessie
 
Posty: 690
Rejestracja: pt lut 20, 2015 9:47 am


Wróć do Wolna strefa forum powiatu piaseczyńskiego

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości