Brak gustu w wykończeniach wnętrz

Jeżeli masz niepoukładane myśli, które nie pasują do głównych kategorii forum, to miejsce odpowiednie dla Ciebie. Zamieszczamy tu rozbiegane myśli szalonej głowy. W związku z tym, że to wolna strefa, to ta część forum jest pod ścisłym nadzorem moderatorów.

Moderator: GTW

Brak gustu w wykończeniach wnętrz

Postautor: pelek » pt sie 03, 2018 12:03 pm

Zastanawiam się, skąd to upodobanie u co niektórych osób do pstrokatych kolorów wewnątrz mieszkania. Im bardziej ciemne, pstrokate tym lepiej. A przecież wnętrza powinny wyciszać, uspokajać. Jak wam się wydaje?
pelek
 
Posty: 316
Rejestracja: pn sie 31, 2015 9:13 am

Brak gustu w wykończeniach wnętrz

Postautor: dzessie » wt sie 07, 2018 6:44 am

Cóż, dlatego coraz popularniejszą usługą staje się architekt wnętrz, który ma za zadanie, stosunkowo tanio i efektywnie zaprojektować wnętrza z najdrobniejszymi szczegółami - np takimi jak dobór włączników, gniazdek itd.
Wbrew pozorom, nie jest to droga usługa, a w wielu przypadkach wychodzi taniej, niż samodzielne dekorowanie. Odsyłam jeszcze na osprzet-sklep.pl - mają tam duży wybór gniazdek, włączników i innego osprzętu topowych marek.
Ostatnio zmieniony wt sie 28, 2018 7:04 am przez dzessie, łącznie zmieniany 1 raz
Awatar użytkownika
dzessie
 
Posty: 689
Rejestracja: pt lut 20, 2015 9:47 am

Brak gustu w wykończeniach wnętrz

Postautor: pistacyjka » pt sie 24, 2018 4:47 pm

wydaje mi się że o gustach nie powinno się dyskutować, każdy woli co innego. Kasia dużo kolorów, a Tomek szarości.. tak to już jest, grunt by się dobrze czuć we własnym wnętrzu. ja z racji tego że raczej stonowane kolory lubię to nie "szalałam" i wybrałam taki odcień złota świątynia z duluxa kolory świata, ciepły, przyjemny dla oka i w ogóle. ale rozumiem też tych którzy lubią ekstrawagancje i nic do tego nie mam
pistacyjka
 
Posty: 3
Rejestracja: czw kwie 27, 2017 6:23 pm

Brak gustu w wykończeniach wnętrz

Postautor: Kozaczek » czw sie 22, 2019 6:16 am

pelek pisze:Zastanawiam się, skąd to upodobanie u co niektórych osób do pstrokatych kolorów wewnątrz mieszkania. Im bardziej ciemne, pstrokate tym lepiej. A przecież wnętrza powinny wyciszać, uspokajać. Jak wam się wydaje?

No i właśnie z tego powodu warto jest brać projektanta wnętrz. https://qinvestment.pl/ Kiedy projektant wnętrz patrzy na pomieszczenie, widzi on o wiele więcej, niż zwykła osoba- dostrzega jego wymiarowość (lub też jej brak), potrafi spojrzeć na nie w sposób przestrzenny, dostrzegając niewidoczne na pierwszy rzut oka niuanse i detale; wie także, co, gdzie i jak będzie pasować, a czego w danym wnętrzu należy bezwzględnie unikać.

Poza tym osoba taka dopilnuje remontu od początku do końca tak więc zaoszczedzimy na tym masę czasu oraz nerwów.
Kozaczek
 
Posty: 477
Rejestracja: pt cze 29, 2018 10:57 am


Wróć do Wolna strefa forum powiatu piaseczyńskiego

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości