Poszukiwani właściciele kota

Jeżeli masz niepoukładane myśli, które nie pasują do głównych kategorii forum, to miejsce odpowiednie dla Ciebie. Zamieszczamy tu rozbiegane myśli szalonej głowy. W związku z tym, że to wolna strefa, to ta część forum jest pod ścisłym nadzorem moderatorów.

Moderator: GTW

Poszukiwani właściciele kota

Postautor: Redakcja » pt kwie 13, 2018 6:41 pm

Obrazek

POSZUKIWANI WŁAŚCICIELE!

Około północy w nocy z 11 na 12 kwietnia 2018 na drodze krajowej nr 7 w miejscowości Jabłonowo zobaczyłem potrąconego przez samochód kota. Zabrałem go do auta i zawiozłem do weterynarza. Kotek na szczęście nie ucierpiał bardzo w wypadku. Jest oczywiście w szoku a poza tym wszystkie badania wykazały że ma wybitą żuchwę (do chirurgicznego nastawienia) i rozcięty pyszczek pod nosem. Kotek został w szpitalu dla zwierząt gdzie będzie dalej leczony. Poszukuję właścicieli kota, gdyż wygląda na zwierzę domowe. Prawdopodobnie ktoś go będzie szukał. Niestety nie jest zaczipowany. Kontakt na fb lub na nr 511 748 501 (preferowany sms - oddzwonię w wolnej chwili).

Christopher Majda https://www.facebook.com/christopher.ma ... 6662444908
Awatar użytkownika
Redakcja
Site Admin
 
Posty: 11350
Rejestracja: śr gru 22, 2010 2:28 pm
Lokalizacja: Powiat piaseczyński

Wróć do Wolna strefa forum powiatu piaseczyńskiego

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości