Serwis narciarski w okolicy

Jeżeli masz niepoukładane myśli, które nie pasują do głównych kategorii forum, to miejsce odpowiednie dla Ciebie. Zamieszczamy tu rozbiegane myśli szalonej głowy. W związku z tym, że to wolna strefa, to ta część forum jest pod ścisłym nadzorem moderatorów.

Moderator: GTW

Serwis narciarski w okolicy

Postautor: magda86 » ndz sty 14, 2018 9:47 pm

Poszukuje w okolicy serwisu narciarskiego. Pytałam znajomych ale nikt nie potrafił mi pomóc. Znalazłam w internecie kilka ogłoszeń dotyczących serwisów narciarskich z Warszawy i okolic: oferia.pl/wykonawcy/sport-turystyka/sporty-zimowe Niestety oprócz nazwy i numeru telefonu tak naprawdę nic nie wiadomo o tych firmach. Szukam czegoś sprawdzonego, gdzie bez obaw można oddać sprzęt narciarski całej rodziny. Zależy mi na niedługim maksymalnie tygodniowym okresie oczekiwania na wykonanie usług i oczywiście żeby cena usługi nie przekraczała wartości nart. Wiem, że powinnam o czymś takim pomyśleć już wcześniej ale dopiero teraz zdecydowaliśmy się, że pojedziemy na tydzień do Karpacza. Fajnie by było trochę się zrelaksować i pozjeżdżać na nartach.
magda86
 
Posty: 8
Rejestracja: śr wrz 20, 2017 5:07 pm

Wróć do Wolna strefa forum powiatu piaseczyńskiego

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości

cron