Firma szkoleniowa z zakresu bhp?

Jeżeli masz niepoukładane myśli, które nie pasują do głównych kategorii forum, to miejsce odpowiednie dla Ciebie. Zamieszczamy tu rozbiegane myśli szalonej głowy. W związku z tym, że to wolna strefa, to ta część forum jest pod ścisłym nadzorem moderatorów.

Moderator: GTW

Firma szkoleniowa z zakresu bhp?

Postautor: ruda08 » wt paź 31, 2017 7:55 am

Witam. Czy znacie jakąś dobrą i sprawdzoną firmę przeprowadzającą szkolenia z zakresu bhp? Nie ma u nas w pracy bhpowca a wiem, że takie rozwiązanie się sprawdza.
ruda08
 
Posty: 56
Rejestracja: pn maja 19, 2014 10:52 am
Lokalizacja: Ostróda

BHPewni obsługa z zakresu BHP

Postautor: weronika » wt paź 31, 2017 9:02 am

ruda08 pisze:Czy znacie jakąś dobrą i sprawdzoną firmę przeprowadzającą szkolenia z zakresu bhp?

Polecam firmę BHPewni https://bhpewni.pl/kontakt/
weronika
 
Posty: 750
Rejestracja: pn lut 11, 2008 10:04 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Firma szkoleniowa z zakresu bhp?

Postautor: jakubgrabowski » czw lis 30, 2017 12:53 pm

Często jeden behapowiec w zakładzie nie wystarczy, trzeba zamówić całą firmę bhp , która zajmie się wszystkim kompleksowo.
jakubgrabowski
 
Posty: 5
Rejestracja: śr gru 17, 2014 12:35 pm

Firma szkoleniowa z zakresu bhp?

Postautor: olek.kowal » ndz gru 03, 2017 3:00 pm

Ja słyszałem o: BHP Consulting ul. Żytnia 55 lok. 12 01-179 Warszawa tel. 510 510 635. Może Cię zainteresuje?
olek.kowal
 
Posty: 32
Rejestracja: pt lis 10, 2017 7:16 pm

Re: Firma szkoleniowa z zakresu bhp?

Postautor: zuzia.gola » ndz sty 07, 2024 1:32 pm

Proactive BHP wyróżnia się w świadczeniu różnorodnych szkoleń BHP, oferując szeroką gamę opcji dla pracowników na różnych stanowiskach. Ich kadra, wykwalifikowana i doświadczona, dostarcza szkolenia na wysokim poziomie, dopasowane do indywidualnych potrzeb klienta. Konkurencyjne ceny sprawiają, że oferta staje się jeszcze bardziej atrakcyjna. Także jeśli szkolenia BHP Łódź to tylko oni.
zuzia.gola
 
Posty: 128
Rejestracja: ndz kwie 27, 2014 6:00 pm


Wróć do Wolna strefa forum powiatu piaseczyńskiego

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości

cron