Zmarł dziennikarz Paweł Zarzeczny

Jeżeli masz niepoukładane myśli, które nie pasują do głównych kategorii forum, to miejsce odpowiednie dla Ciebie. Zamieszczamy tu rozbiegane myśli szalonej głowy. W związku z tym, że to wolna strefa, to ta część forum jest pod ścisłym nadzorem moderatorów.

Moderator: GTW

Zmarł dziennikarz Paweł Zarzeczny

Postautor: Filip » sob mar 25, 2017 1:19 pm

Obrazek

W wieku 56 lat zmarł w Warszawie znany dziennikarz sportowy Paweł Zarzeczny. Informację potwierdziła w rozmowie z WP Sportowe Fakty jego była żona Małgorzata.

Jak potwierdziła nam jego była żona Małgorzata, w sobotę, we wczesnych godzinach porannych Zarzeczny doznał zawału serca. Zmarł tego samego dnia w wieku 56 lat.

Od lat zmagał się z problemami zdrowotnymi, cierpiał także na cukrzycę.

Paweł Zarzeczny w przeszłości pisał dla tygodnika "Piłka Nożna", "Nowego Światu", "Super Expressu", był także zastępcą redaktora naczelnego "Przeglądu Sportowego", pracował także w gazecie "Fakt".

Swoje artykuły publikował również w "Gazecie Wyborczej", "Futbol News" i "Magazynie Futbol". W ostatnich latach współpracował ze znanym serwisem "weszło.com", którego był felietonistą, a także miał codzienny cykl videoblogów "One Man Show".

Pracował także w telewizji Orange Sport, gdzie prowadził program "Fun Raport". W ostatnich miesiącach był regularnym gościem cotygodniowego programu piłkarskiego "Stan Futbolu" w telewizji Eleven Sports. Prowadził także program "Bul głowy" w telewizji Republika.

Jest autorem trzech książek: "Zawsze byłem najlepszy", "Mój własny charakter pisma" i "Piłka jest okrągła". http://sportowefakty.wp.pl/pilka-nozna/ ... -zarzeczny
Awatar użytkownika
Filip
 
Posty: 1752
Rejestracja: pt kwie 06, 2012 3:18 pm
Lokalizacja: okolice

Nie żyje Paweł Zarzeczny [*]

Postautor: Kacperek » sob mar 25, 2017 11:27 pm

Jeszcze niedawno mówiło się o nim w takich kategoriach: "Paweł Zarzeczny w MKS PIASECZNO?" viewtopic.php?p=115394

[*] [*] [*] Cholernie przykro, bo lubiłem jego poczucie humoru - dla przypomnienia jego wystąpienia:

Awatar użytkownika
Kacperek
 
Posty: 1734
Rejestracja: śr maja 13, 2009 5:48 am
Lokalizacja: Powiat Piaseczyński


Wróć do Wolna strefa forum powiatu piaseczyńskiego

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości

cron