Jakie znacie sposoby na pękające naczynka?

Jeżeli masz niepoukładane myśli, które nie pasują do głównych kategorii forum, to miejsce odpowiednie dla Ciebie. Zamieszczamy tu rozbiegane myśli szalonej głowy. W związku z tym, że to wolna strefa, to ta część forum jest pod ścisłym nadzorem moderatorów.

Moderator: GTW

Jakie znacie sposoby na pękające naczynka?

Postautor: monikabert90 » sob lut 04, 2017 8:05 am

Witam,
mam problem z pękającymi naczynkami na nogach. Boję się, że w przyszłości doprowadzą one do powstania żylaków. Czy znacie jakieś sposoby, żeby temu zapobiec? Trafiłam w sieci na naturalny krem Varive, który usprawnia krążenie krwi w nogach i wzmacnia naczynia krwionośne. Czy myślicie, że w moim przypadku się sprawdzi? Ma bardzo dobre rekomendacje wśród specjalistów...
monikabert90
 
Posty: 6
Rejestracja: pn lis 21, 2016 3:51 pm

Jakie znacie sposoby na pękające naczynka?

Postautor: Polya1982 » pn lut 13, 2017 8:54 pm

Warto się udać do dermatologa. Może on przepisze maść leczniczą. Samemu można sobie zrobić większą krzywdę niż korzyść.
Polya1982
 
Posty: 6
Rejestracja: wt sty 03, 2017 4:45 pm

Jakie znacie sposoby na pękające naczynka?

Postautor: burak55 » pt lut 17, 2017 11:49 am

Zawsze jest dobrze zapobiegać w powstawaniu nowych żylaków i stosować kremy, na pewno w jakimś stopniu będą pomocne. A gdy już powstaną żylaki to polecam zabiegi laserowe, moja znajoma była na takim zabiegu i rzeczywiście gołym okiem widać różnicę.
burak55
 
Posty: 5
Rejestracja: pt sty 27, 2017 9:34 pm

Jakie znacie sposoby na pękające naczynka?

Postautor: Wiesiek89 » pt mar 03, 2017 10:59 am

Moja panna stosuje kremy z http://www.topestetic.pl/yonelle
nie powiem wam na co one są bo się nie znam. Chcę tylko powiedzieć, że ona nie żadnych problemów z pękającymi naczynkami czy żylakami. Możliwe, że spowodowane jest to tymi kremami, bo innych nie używa. Może to ci pomoże. Ja tam sam nie rozumiem czy się tam przejmować. Od pękających naczynek do żylaków przecież daleka droga.
Wiesiek89
 
Posty: 18
Rejestracja: pn maja 05, 2014 11:59 am


Wróć do Wolna strefa forum powiatu piaseczyńskiego

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 2 gości

cron