Prezent dla chłopaka

Jeżeli masz niepoukładane myśli, które nie pasują do głównych kategorii forum, to miejsce odpowiednie dla Ciebie. Zamieszczamy tu rozbiegane myśli szalonej głowy. W związku z tym, że to wolna strefa, to ta część forum jest pod ścisłym nadzorem moderatorów.

Moderator: GTW

Prezent dla chłopaka - rejs do Szwecji

Postautor: Lukier74 » ndz paź 15, 2017 8:47 pm

Robienie prezentu partnerowi w postaci jakiejś atrakcji, zwykle jednorazowej, niejednokrotnie okazywało się dużo fajniejsze, niż dłużo wyszukiwany i nie zawsze spersonalizowany prezent materialny. Dlatego też jazda wyścifowym autem, skok spadochronem, balonem, motolotnią czy na bungee jest coraz bardziej w cenie. Nie dalej jak na północy Polski jest też kolejna, niebagatelna opcja niespodzianki, w postaci rejsu - stenaline.pl/do-szwecji - ale nie, że tam jakiś sobie rejs. Konkretny wypad do Szwedów (ale nie tylko) na kilka dni, wydatek prawie żaden, a atrakcji więcej niż po tygodniowym pobycie na mazurach. Nie sposób pominąć oryginalność pomysłu, także polecam.
Le troisiГЁme ingrГ©dient est la phГ©nylalanine.
Awatar użytkownika
Lukier74
 
Posty: 4
Rejestracja: pt sie 18, 2017 7:18 pm
Lokalizacja: Warszawa

Prezent dla chłopaka zgodny z zainteresowaniami

Postautor: Zibi36 » pn paź 23, 2017 9:36 am

Ja bym mu kupił jakiś prezent personalizowany w oparciu o jego zainteresowanie. Jak lubi np. koszykówkę to może jakaś koszulka z dedykowanym napisem i grafiką. Lepiej coś oryginalnego niż to co mają wszyscy. Ostatnio takie znalazłem na suprizo.pl
Ostatnio zmieniony śr gru 13, 2017 3:04 pm przez Zibi36, łącznie zmieniany 1 raz
Zibi36
 
Posty: 3
Rejestracja: pt paź 20, 2017 2:54 pm

Prezent dla chłopaka - propozycje

Postautor: dzessie » wt gru 12, 2017 11:38 am

Jest wiele możliwości. Może być to: jakaś fajna książka, porządny portfel, para butów (na przykład porządne buty zimowe - niektóre sklepy już teraz mają wyprzedaże zimowe - szczególnie na modele z zeszłego roku, moda męska na szczęście nie zmienia się tak szybko jak moda damska), bilet na koncert jego ulubionego zespołu czy też scyzoryk. Czyli generalnie prezenty praktyczne Uwierzcie,że faceci o wiele bardziej wolą prezenty właśnie tego typu niż jakieś niepraktyczne głupotki, które będą jedynie zajmowały miejsce na półce.
Ostatnio zmieniony pn sty 08, 2018 11:13 am przez dzessie, łącznie zmieniany 2 razy
Awatar użytkownika
dzessie
 
Posty: 689
Rejestracja: pt lut 20, 2015 9:47 am

Prezent dla chłopaka - słuchawki bezprzewodowe

Postautor: Fraa » ndz gru 17, 2017 1:06 pm

Ja mu kupiłam słuchawki takie lepsze bezprzewodowe, jest melomanem więc powinien być zadowolony ;)
Fraa
 
Posty: 1
Rejestracja: pt gru 15, 2017 11:41 am

Prezent dla chłopaka - tatuaż

Postautor: rafal88 » ndz gru 17, 2017 5:23 pm

Może tattoo w Warszawia myślę, ze to może być dobry pomysł
rafal88
 
Posty: 1
Rejestracja: pn gru 11, 2017 7:12 pm

Prezent dla chłopaka - karnet na siłownię

Postautor: MAriolka123 » śr gru 20, 2017 9:40 am

Moim pomysłem są treningi albo karnet na siłownię. Bo chłopak i tak ćwiczy, więc będzie to dla niego super opcja :)
Ja szukałam tutaj lepszytrener.pl/trening-personalny Naprawdę fajna baza trenerów :)
MAriolka123
 
Posty: 3
Rejestracja: wt sie 22, 2017 8:38 am

Prezent dla chłopaka

Postautor: pelek » pt sty 05, 2018 1:11 pm

Nie wiem czy każdemu coś takiego będzie się podobało. Sam bym w sumie z karnetu na siłownie był zadowolony ( o ile siłownia byłaby blisko mojego miejsca zamieszkania). Ale ja to ja. Nie każdy tak uważa i pewnie wiele osób uznałoby to za kiepski podarunek. Szczególnie tych mniej aktywnych.

O wiele lepsza opcją jest coś praktycznego. Tak jak tutaj już zresztą wspomnieli. Jakiś fajny pasek do spodni ze skóry. Czy portfel (warto jest kupić szczególnie teraz jak w sklepach są takie promocje - potem ma się już gotowy prezent tylko do podarowania). Albo koszulka: openwear.pl/
pelek
 
Posty: 316
Rejestracja: pn sie 31, 2015 9:13 am

Prezent dla chłopaka - kosmetyki

Postautor: Jaba » pt maja 18, 2018 10:55 am

Jak już jesteśmy przy kosmetykach dla mężczyzn, to dobrym prezentem są kosmetyki firmy: senseandbody.pl/nasze-marki/woodys/ Kupiłam mojemu i był zachwycony, są dobre m. in. na zarost, polecam!
Jaba
 
Posty: 6
Rejestracja: śr gru 16, 2015 3:54 pm

Prezent dla chłopaka

Postautor: monika89 » czw lip 05, 2018 11:02 am

Opcji jest dużo. Zależy kto co lubi. Zależy jakie chłopak ma pasje.

Jeden będzie zadowolony gdy dostanie jakieś fikuśne skarpetki, a drugi będzie zadowolony gdy zabierze się go na jakąś romantyczną kolację.

Jeszcze inny gdy otrzyma jakiś element wyposażenia do swojego samochodu czy motocykla. Są gusta i guściki pod tym względem.
monika89
 
Posty: 275
Rejestracja: pn mar 19, 2018 9:28 am

Prezent dla chłopaka - kurs na pilota

Postautor: marekton » śr lip 25, 2018 12:43 pm

Proponuje tzw. lot zapoznawczy, a jak nie spęka to kurs na pilota.
marekton
 
Posty: 2
Rejestracja: śr maja 16, 2018 12:43 pm

Re: Prezent dla chłopaka

Postautor: elena » pt sie 23, 2019 1:48 pm

Zobacz na zegarki Aztorin, można wybrać coś z klasycznych lub sportowych modeli
elena
 
Posty: 21
Rejestracja: pn cze 22, 2015 7:47 pm

Re: Prezent dla chłopaka

Postautor: loczek » wt wrz 24, 2019 1:19 pm

Nie wiesz co kupić swojemu chłopakowi? Ja mojemu kupiłam czapkę https://www.sterkowski.pl/ , bo to taki wieczny zmarzluch jest. Nie tylko mu się spodobała, ale także jego bratu, który zamierza sobie kupić podobną. Lubię dawać prezenty, które nie są tylko ozdobą, ale bardzo praktyczną rzeczą. Bardzo lubi ją nosić. I teraz wieczorne spacery nam nie straszne.
loczek
 
Posty: 2
Rejestracja: pn lip 08, 2019 1:08 pm

Re: Prezent dla chłopaka

Postautor: elena » śr kwie 01, 2020 7:02 pm

Motocykl to bardzo fajny prezent, który trzeba odpowiednio przygotować do jazdy. Przyda się dobrej jakości kask i cała reszta akcesoriów dla kierowcy oraz odpowiednie ubezpieczenie motocykla. https://cuk.pl/samochod/kalkulator_oc_i_ac
elena
 
Posty: 21
Rejestracja: pn cze 22, 2015 7:47 pm

Re: Prezent dla chłopaka

Postautor: Samochooodwowa » sob lip 30, 2022 2:47 pm

A może jakiś dezodorant męski? Myślę, że taki prezent - https://byhealth.pl/dezodoranty-antyperspiranty-2 przyda się każdemu chłopakowi. Ogólnie uważam, że kosmetyki to zawsze dobry pomysł, niezależnie komu je kupujemy. Uniwersalny przede wszystkim. Można mieć zapasy kosmetyków jak coś, szczególnie, ze daty ważności zazwyczaj mają długie.
Samochooodwowa
 
Posty: 132
Rejestracja: ndz sie 26, 2018 7:05 pm

Re: Prezent dla chłopaka

Postautor: zuzia.gola » wt lut 07, 2023 7:42 pm

Jeśli chcecie znaleźć coś wyjątkowego dla chłopaka, to świetnym pomysłem może być voucher na przejażdżkę na profesjonalnym torze we Wrocławiu. Firma Autonator takie oferuje. Tutaj szczegóły https://autonator.pl/tor/krzywa-wroclaw . Na pewno każdy mężczyzna się ucieszy, bo tor ma aż 12 zakrętów, a na linii prostej można się szybko rozpędzić. Każdy sam może wybrać markę pojazdu, np. mustanga.
zuzia.gola
 
Posty: 128
Rejestracja: ndz kwie 27, 2014 6:00 pm

Poprzednia

Wróć do Wolna strefa forum powiatu piaseczyńskiego

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości

cron