Strona internetowa za mniej niż 1000 zł

Jeżeli masz niepoukładane myśli, które nie pasują do głównych kategorii forum, to miejsce odpowiednie dla Ciebie. Zamieszczamy tu rozbiegane myśli szalonej głowy. W związku z tym, że to wolna strefa, to ta część forum jest pod ścisłym nadzorem moderatorów.

Moderator: GTW

Strona internetowa za mniej niż 1000 zł

Postautor: mieszkaniec P » pn maja 09, 2016 5:33 pm

Witam, możecie polecić jakaś firme z okolicy Piaseczna, która zajmuje sie stronami www i zrobi tanio?
mieszkaniec P
 
Posty: 1
Rejestracja: ndz maja 08, 2016 1:33 pm

Re: Strona internetowa za mniej niż 1000 zł

Postautor: Rolli » sob maja 14, 2016 12:11 pm

Witam, możesz się do mnie w razie czego odezwać, ew. napisz tutaj, co ma się na tę stronę składać a ja powiem, czy da radę się w tej cenie zmieścić.
Rolli
 
Posty: 24
Rejestracja: czw kwie 28, 2016 10:30 am

Strona internetowa za mniej niż 1000 zł

Postautor: Boston » śr maja 25, 2016 11:17 am

A czy można kupić auto za mniej niż 500 zł? Można, ale jaka to będzie jakość. Licz się z tym, że jeżeli zakładasz jakaś stronę, nawet jeżeli jest czysto hobbystyczna, to liczysz na jakiś zarobek z niej. Ja zawsze wychodzę z założenia, że jeżeli na coś poświęcam czas, to chcę mieć z tego jakąś korzyść . Zainwestuj więc trochę więcej w dobrą stronę i patrz na nią przez pryzmat inwestycji. Zresztą, co ja tam będę pisał, skontaktuj się z firmą seofuture.pl myślę, że oni znajdą najlepsze dla Ciebie rozwiązanie.
Boston
 
Posty: 4
Rejestracja: ndz maja 08, 2016 10:25 pm

Re: Strona internetowa za mniej niż 1000 zł

Postautor: miroslawa44 » pt cze 03, 2016 5:59 am

Sama strona to nie wszystko, będziesz potrzebować również hosting i domenę.
Jak ja szukałam dobrego hostingu to kierowałam się oczywiście ceną, ale ważna była dla mnie też łatwość obsługi.
Dlatego wybrałam dhosting.pl z bardzo intuicyjnym i niezwykle łatwym w obsłudze panelem administracyjnym.
miroslawa44
 
Posty: 8
Rejestracja: wt lut 24, 2015 12:07 pm

Re: Strona internetowa za mniej niż 1000 zł

Postautor: zuzia.gola » śr lut 08, 2023 6:37 pm

Skoro głównym wyznacznikiem jest cena strony, to warto poszukać sprawdzonego dostawcy hostingu, który ma dobrą opinię, a dodatkowo oferuje wiele usług. Firma Forpsi ma teraz ciekawą ofertę, bo za 5 zł miesięcznie można otrzymać aż 100 GB powierzchni na stronie. Dodatkowo można otrzymać 100 skrzynek e-mail o rozmiarze 1 GB, a powierzchnia skrzynki może mieć do 10 GB. Oferują też backup. W ten sposób wpłyniecie na rozwój firmy. Tu są szczegóły https://www.forpsi.pl/webhosting/easy/ .
zuzia.gola
 
Posty: 141
Rejestracja: ndz kwie 27, 2014 6:00 pm


Wróć do Wolna strefa forum powiatu piaseczyńskiego

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości

cron