Prezenty pod choinkę

Jeżeli masz niepoukładane myśli, które nie pasują do głównych kategorii forum, to miejsce odpowiednie dla Ciebie. Zamieszczamy tu rozbiegane myśli szalonej głowy. W związku z tym, że to wolna strefa, to ta część forum jest pod ścisłym nadzorem moderatorów.

Moderator: GTW

Prezenty pod choinkę

Postautor: kamil77 » pt lis 13, 2015 11:25 am

Witam,

Prowadzę sklep internetowy z upominkami oraz przydatnymi akcesoriami między innymi do domu, do biura. np. spark-promotions.pl/upominki-reklamowe/dlugopis-reklamowy/ Nie ukrywam chciałbym poszerzyć swój asortyment z racji zbliżających się świąt. Jeżeli macie jakieś pomysły, byłbym wdzięczny :-)
kamil77
 
Posty: 1
Rejestracja: pn paź 12, 2015 8:02 am

PREZENTY POD CHOINKĘ

Postautor: maksik » pn lis 28, 2016 12:10 pm

Z prezentami dla dzieci to ja większego problemu nie mam, ale z prezentami dla Mamy czy Męża to zawsze. W tym roku mama na pewno otrzyma jakąś ciekawą lokówkę, przeglądam co ma w ofercie Philips philips.pl/c-m-pe/pielegnacja-wlosow/lokowki/wszystkie bo mówiła mi, że loków się jej popsuła. Ale co kupić tacie, macie jakieś pomysły>
Ostatnio zmieniony śr lis 30, 2016 9:36 am przez maksik, łącznie zmieniany 1 raz
maksik
 
Posty: 3
Rejestracja: wt lis 15, 2016 6:48 pm

Prezenty pod choinkę

Postautor: piseczankowa » wt lis 29, 2016 11:15 am

jakieś dodatki do domu, świeczki, laterenki, światełka (teraz są modne takie małe świecące kule) ;)
piseczankowa
 
Posty: 1
Rejestracja: wt lis 22, 2016 3:38 pm

Prezenty pod choinkę - zajęcia fitness dla ukochanej

Postautor: MAriolka123 » sob gru 23, 2017 12:04 pm

Oryginalnym prezentem jest wykupienie treningów czy zajęć fitness dla ukochanej osoby :) Sprawdzi się także kurs tańca. Bo aktywność fizyczna to dzisiaj podstawa, a nie każdy jest w stanie sam z siebie się na nią zdecydować :)
Ja szukałam trenera tańca w tej wyszukiwarce: lepszytrener.pl/taniec
MAriolka123
 
Posty: 3
Rejestracja: wt sie 22, 2017 8:38 am

Prezenty pod choinkę - portfel alkohol czekoladki

Postautor: pelek » pt sty 05, 2018 1:09 pm

O ile dana osoba ma ochotę chodzić na trening. Jeśli jest aktywna i wiesz na 100%, że taki prezent może sie jej spodobać to kupuj.. Jedak jeśli nie jesteś pewna to może lepiej byłoby się zastanowić czy rzeczywiście coś takiego kupować czy może lepiej jest sobie to odpuścić? Ewentualnie uzgodnić?

Moim zdaniem lepiej jest zdecydowanie postawić na jakiś bezpiezcniejszy prezent
- portfel
- alkohol
- czekoladki
pelek
 
Posty: 316
Rejestracja: pn sie 31, 2015 9:13 am

Prezenty pod choinkę - kosmetyk

Postautor: paluszEEk » czw lut 22, 2018 1:19 pm

Można też postawić na kosmetyk. Ja swoją kobietę obdarowałem jej ulubionymi kosmetykami. Dostała min cienie do oczu, których używa od lat http://alilla.com . Chwali sobie je za to, że mają w sobie jakieś naturalne składniki i jej nie uczulają tak jak inne. także wiem, co lubi moja kobieta i się na tym skupiam przy wyborze zakupu prezentu.
paluszEEk
 
Posty: 4
Rejestracja: śr lut 21, 2018 9:23 pm

Pomysły na prezenty dla bliskich

Postautor: dzessie » śr mar 21, 2018 7:08 am

Możliwości jest bardzo wiele:
cukierki
jakiś dobry alkohol
ewentualnie coś zaprojektowanego przez siebie samodzielnie. Na przykłąd kubeczek czy koszulka.Osoba obdarowana na pewno coś takiego doceni ponieważ nie jest to prezent na odczep, ale prezent do którego bardzo się przyłożyliśmy i chcieliśmy aby był oryginalny :)

Są strony, na których coś takiego mozna zaprojektowac megakoszulki.pl
Awatar użytkownika
dzessie
 
Posty: 689
Rejestracja: pt lut 20, 2015 9:47 am

Re: Prezenty pod choinkę

Postautor: krystian89 » wt maja 15, 2018 5:18 pm

może fajnie byłoby zrobić komuś imprezę - niespodziankę na urodziny ? kupić tort, szampana, dobre jedzenie, do tego czapeczki urodzinowe, serpentyny i świece urodzinowe godanparty.pl zaprosić gości i impreza się sama kręci, zaprosić oczywiście gości tez trzeba i na pewno wszystko fajnie się powiedzie :)
krystian89
 
Posty: 4
Rejestracja: śr paź 05, 2016 4:05 pm

Re: Prezenty pod choinkę

Postautor: heniutek » pn wrz 30, 2019 5:11 pm

Sporo osób bardzo chwali sobie dedykowaną odzież. Jednym z najpewniejszych rozwiązań jest druk dtg, dzięki któremu można pokryć bardzo duży obszar odzieży, w przeciwieństwie do sublimacji czy też termotransferu, gdzie ograniczeniem jest przede wszystkim wymiar prasy. Sporo osób zamawia odzież z firmy colory.pl, która jest jedną z najpopularniejszych drukarni w kraju.
heniutek
 
Posty: 5
Rejestracja: czw lut 02, 2017 11:47 am

Re: Prezenty pod choinkę

Postautor: Nala » śr paź 09, 2019 12:36 pm

Nie za wcześnie jeszcze na prezenty gwiazdkowe?
Nala
 
Posty: 76
Rejestracja: śr sie 16, 2017 7:45 am


Wróć do Wolna strefa forum powiatu piaseczyńskiego

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości

cron