Strona 1 z 1

Gdzie znajdę odzież firmową

Post: wt lis 10, 2015 8:52 am
autor: artur80
Witam, wszystkim, poszukuję solidnej firmy, żeby zrobili dla mnie odzież z logiem mojej firmy dla pracowników oraz zawieszki na bagaż z nadrukiem. Orientujecie się gdzie zrobią z dobrego materiału ? Tak żeby nie trzeba było zamawiać średnio raz w miesiącu kolejnych ?

Gdzie znajdę odzież firmową

Post: sob mar 24, 2018 9:28 am
autor: dzessie
A jeżeli chodzi o odzież sportową, tylko dobrej jakości do chodzenia na co dzień. Fajnie gdyby były też emblematy patriotyczne. Możecie polecić coś w tym zakresie?

Generalnie z tego co widzę, to jest sporo sklepów internetowych z dedykowaną odzieżą, np w rozmiarze XXL i większych dla bardzo wysokich osób, przykład takiego sklepu: https://modnyduzypan.pl/11-t-shirty

Wybór rozmiarówki nie powinien stanowić więc większego problemu.

Gdzie znajdę odzież firmową

Post: pn mar 26, 2018 9:11 am
autor: pelek
Jest sporo sklepów internetowych w których można się zaopatrywać, w całkiem dobrej jakości ciuchy, a przy tym nie są one ekstremalnie drogie.
Kolejnym plusem robienia zakupów przez internet jest bezproblemowy zwrot. Ma się na to przecież do 14 dni roboczych.
Proponuję jeszcze sprawdzić w www.fightershop.com.pl - mają sporoą kolekcję odzieży patriotycznej, z barwami narodowymi.

Gdzie znajdę odzież firmową

Post: pt maja 18, 2018 10:37 am
autor: monika89
Ostatnio zamawiałam kilka koszulek do firmy ( z racji tego,że świętowaliśmy 10 lecie firmy i postanowiliśmy rozdać je wśród tych stałych klientów - doszliśmy do wniosku,ze koszulki będą jednak o wiele lepsze niż jakieś nudne długopisy czy breloki, które w koncu dostaje każdy).
Zdecydowaliśmy się na firmę Promostars
szybka dostawa
dobre ceny
i naprawdę dobre wykonanie koszulek https://www.promostars.com/katalog_online/polo.htm