Strona 1 z 1

Gdzie znajdę odzież firmową

Post: wt lis 10, 2015 8:52 am
autor: artur80
Witam, wszystkim, poszukuję solidnej firmy, żeby zrobili dla mnie odzież z logiem mojej firmy dla pracowników oraz zawieszki na bagaż z nadrukiem. Orientujecie się gdzie zrobią z dobrego materiału ? Tak żeby nie trzeba było zamawiać średnio raz w miesiącu kolejnych ?

Gdzie znajdę odzież firmową

Post: sob mar 24, 2018 9:28 am
autor: dzessie
A jeżeli chodzi o odzież sportową, tylko dobrej jakości do chodzenia na co dzień. Fajnie gdyby były też emblematy patriotyczne. Możecie polecić coś w tym zakresie?

Generalnie z tego co widzę, to jest sporo sklepów internetowych z dedykowaną odzieżą, np w rozmiarze XXL i większych dla bardzo wysokich osób.

Wybór rozmiarówki nie powinien stanowić więc większego problemu.

Gdzie znajdę odzież firmową

Post: pn mar 26, 2018 9:11 am
autor: pelek
Jest sporo sklepów internetowych w których można się zaopatrywać, w całkiem dobrej jakości ciuchy, a przy tym nie są one ekstremalnie drogie.
Kolejnym plusem robienia zakupów przez internet jest bezproblemowy zwrot. Ma się na to przecież do 14 dni roboczych.

Gdzie znajdę odzież firmową

Post: pt maja 18, 2018 10:37 am
autor: monika89
Ostatnio zamawiałam kilka koszulek do firmy ( z racji tego,że świętowaliśmy 10 lecie firmy i postanowiliśmy rozdać je wśród tych stałych klientów - doszliśmy do wniosku,ze koszulki będą jednak o wiele lepsze niż jakieś nudne długopisy czy breloki, które w koncu dostaje każdy).

Jesli chodzi o buty robocze dla pracowników oraz inne ubrania, które muszą mieć odpowiednie atesty to zerknijcie sobie tutaj:
https://www.ferpol.pl/odziez-robocza-1950523
W sklepie jest bardzo duży wybór ubrań roboczych.

Gdzie znajdę odzież firmową

Post: czw lut 28, 2019 3:31 pm
autor: Irekk
Jeśli chodzi o odzież firmową to polecam stronkę atest.net.pl , producenta odzieży biznesowej, medycznej czy do gastronomii. Posiadają duży wachlarz modeli z tych branż.