Pomysł na nowoczesną kuchnię

Jeżeli masz niepoukładane myśli, które nie pasują do głównych kategorii forum, to miejsce odpowiednie dla Ciebie. Zamieszczamy tu rozbiegane myśli szalonej głowy. W związku z tym, że to wolna strefa, to ta część forum jest pod ścisłym nadzorem moderatorów.

Moderator: GTW

Pomysł na nowoczesną kuchnię

Postautor: Eliasz1125 » pt lut 27, 2015 10:09 am

Witam:) Mam nadzieję, że mi pomożecie, bo właśnie stoimy z żoną przed wielkim dylematem, a mianowicie nad urządzeniem naszej pierwszej wspólnej kuchni.. Podobają się nam bardzo białe kuchnie z meblami w połysku i do tego panele szklane z fototapetą, ale znajomi twierdzą, że jest to niepraktyczne, bo widać każdy odcisk:/ Może Wy macie jakieś doświadczenia? Jakie materiały wybrać, by kuchnia była praktyczna i nowoczesna? Gdzie można kupić ciekawe gadżety kuchenne, które dodałyby kuchni oryginalności? Pomożecie coś?
Eliasz1125
 
Posty: 8
Rejestracja: ndz maja 18, 2014 8:09 pm

Re: Pomysł na nowoczesną kuchnię

Postautor: mareczek » czw mar 05, 2015 8:29 am

Niestety nie podałeś jaką macie kuchenkę - indukcyjną czy gazową, bo moim zdaniem pod tym katem też warto dobrać meble. Kolor biały w kuchni wygląda fajnie i nowocześnie, ale faktycznie może być mało praktyczny i trudny do utrzymania w czystości. Ogólnie pomysł na wnętrze bardzo fajny,ale faktycznie jego stan po pewnym czasie użytkowania może być nieciekawy.
mareczek
 
Posty: 4
Rejestracja: czw lut 12, 2015 9:39 am

Re: Pomysł na nowoczesną kuchnię

Postautor: NajBronislaw74 » czw mar 05, 2015 11:42 am

Jeżeli chodzi o meble do kuchni w połysku to faktycznie widać na nich wszystko i jeżeli spędza się w kuchni dużo czasu gotując i przygotowując posiłki to faktycznie można się za sprzątać, a jeżeli chodzi o dekoracje i kuchenne gadżety to ja korzystałam z rożnych sklepów internetowych w taki sposób urządziłam praktycznie cały swój dom, oszczędziłam sobie sporo czasu
NajBronislaw74
 
Posty: 6
Rejestracja: wt lut 17, 2015 1:37 pm

Pomysł na nowoczesną kuchnię

Postautor: JAMIKA75 » ndz mar 08, 2015 6:34 pm

Mi tam fototapeta za cholerę nie pasuje. Zawsze kojarzyć mi się będzie z latami 80-90 kiedy to w co drugim albo co trzecim mieszkaniu w Polsce w dużym pokoju była fototapeta z jakimś karaibskim albo innym tropikalnym motywem na całą ścianę. I pomyśl też o tym jaki to horror potem zdrapywać gdzy przyjdzie czas remontu w waszej kuchni. Ja bym odradzał
JAMIKA75
 
Posty: 3
Rejestracja: czw maja 22, 2014 8:33 am
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Pomysł na nowoczesną kuchnię

Postautor: Marna97 » pn mar 09, 2015 5:54 pm

Nigdy nie róbcie sobie kuchni w połysku, czy to na ścianach czy jeszcze gorzej na meblach. U mnie mam meble w kuchni, które się błyszczą i ciągle widać na nich tylko i wyłącznie odciski palców... A wyczyścić to bez smug też łatwo nie jest, nie mówiąc o tym, że musiałabym wszystkiego dotykać bawełnianymi rękawiczkami, żeby nie robić śladów.
Marna97
 
Posty: 4
Rejestracja: czw lut 12, 2015 11:53 am

Pomysł na nowoczesną kuchnię

Postautor: miroslawa44 » czw mar 19, 2015 6:17 pm

Błyszczące szafki kuchenne odbijają światło dlatego rozjaśniają wnętrze. Fronty wystarczy przetrzeć wilgotną szmatką tak jak to robimy w każdej kuchni od czasu do czasu.
miroslawa44
 
Posty: 8
Rejestracja: wt lut 24, 2015 12:07 pm

Re: Pomysł na nowoczesną kuchnię

Postautor: jotek82 » pt kwie 17, 2015 4:59 pm

Ta kuchnia wygląda fajnie :)
Obrazek
jotek82
 
Posty: 63
Rejestracja: śr lip 02, 2014 9:36 am

Re: Pomysł na nowoczesną kuchnię

Postautor: sweetlemon » wt maja 26, 2015 1:12 pm

Moja siostra kupowała mieszkanie tutaj wechta.pl i wybrała opcję "pod klucz", więc w sumie nie musiała martwić się o wystrój kuchni. Wszystko zrobiono za nią. Ja z kolei uwielbiam aranżować, zmieniać i wybierać, a kuchnia to pod tym względem moje królestwo. Także kto co lubi ;)
sweetlemon
 
Posty: 14
Rejestracja: wt maja 13, 2014 10:29 am

Re: Pomysł na nowoczesną kuchnię

Postautor: Tamara » śr cze 03, 2015 8:25 pm

Dla mnie też urządzanie mieszkania to przyjemność.
Tamara
 
Posty: 23
Rejestracja: śr lis 13, 2013 3:24 pm

Re: Pomysł na nowoczesną kuchnię

Postautor: lorien » sob lis 07, 2015 1:15 am

Meble szklane i na połysk są mało praktyczne, chyba że ktoś w kuchni jedynie kawę i herbatę zaparza. Mój brat niedawno korzystał z oferty mebli kuchennych na wymiar firmy artcorestudio.pl/17-meble-kuchenne-na-wymiar-warszawa i ma bardzo ładnie zrobioną kuchnię według własnego projektu.
lorien
 
Posty: 12
Rejestracja: wt lip 07, 2015 8:44 pm

Pomysł na nowoczesną kuchnię

Postautor: dzessie » czw kwie 11, 2019 6:04 am

Meble kuchenne na wymiar to dobre rozwiązanie, bo po prostu bardzo praktyczne, można naprawdę dobrze wykorzystać przestrzeń i nawet mała kuchnia może być funkcjonalna. Możesz dopasowac kuchnię idealnie pod siebie, tak aby spełniała wszystkie Twoje wymagania. Taka kuchnia na pewno będzie o wiele wygodniejsza niż kuchnia gotowa z uwagi na to, że w kuchni gotowej mamy ograniczoną ilość elementów.

Poza tym możesz wybierać spośród miliona różnych kolorów czy faktur. Warto przy tym zwracać uwagę na dwa elementy: jakość zawiasów oraz jakość frontów kuchennych. Jak na fronty-skandynawskie.pl.
Awatar użytkownika
dzessie
 
Posty: 689
Rejestracja: pt lut 20, 2015 9:47 am

Pomysł na nowoczesną kuchnię

Postautor: migotka » sob maja 18, 2019 11:08 am

Najlepiej jest takie rzeczy zamowic u stolarza.
migotka
 
Posty: 73
Rejestracja: czw lis 08, 2018 3:59 pm

Re: Pomysł na nowoczesną kuchnię

Postautor: Kozaczek » czw cze 10, 2021 7:47 am

A mi podobają sie wnętrza tradycyjne. Lubię takie meble bo są z duszą i mieszkanie jest bardziej przytulniejsze. Nie chcę sobie robić z mieszkania muzeum, ale bardzo bliski jest mi styl angielski czy styl nowojorski ( w nim łączy się bardzo zgrabnie styl nowoczesny ze stylem starodawnym).

Jesli zastanawiacie sie nad stylem kuchni, polecam przejrzeć sobie meble modułowe do kuchni na tej stronie. Można kupić tam meble gotowe w zestawie, ale rownież skomponować kuchnię z modułów na stronie. Mozna to zrobić z projektantem w sklepie.Cena projektu to 200 zł, ale jeśli zdecydujecie się na kupno mebli od nich, to jest odejmowana od ich ceny.
W sklepie mają bardzo wiele ciekawych aranżacji. Świetna jest ta kuchnia:
Obrazek
Kozaczek
 
Posty: 477
Rejestracja: pt cze 29, 2018 10:57 am

Re: Pomysł na nowoczesną kuchnię

Postautor: Samochooodwowa » pn mar 21, 2022 8:09 pm

W sieci nie brak fajnych poradników na temat urządzenia kuchni. Tutaj https://wszystkodobudowydomu.pl/kuchnia ... ry-pomysl/ sobie chociażby zerknijcie. W pierwszej kolejności trzeba zdecydować czy kuchni ma być otwarta czy zamknięta. Ja jestem zwolenniczką otwartych przestrzeni, więc fajnie połączyć kuchnię z salonem czy jadalnią.
Samochooodwowa
 
Posty: 132
Rejestracja: ndz sie 26, 2018 7:05 pm

Re: Pomysł na nowoczesną kuchnię

Postautor: motocyklista » pn maja 23, 2022 12:30 pm

Oczywiście w dzisiejszych czasach trzeba stawiać na wysoką jakość. Na rynku znajdziemy produkty na praktycznie każdą kieszeń jednak dobrze jest myśleć w perspektywie długoterminowej. Nic nie stoi przecież na przeszkodzie by dokupić w razie czego dłuższą gwarancję na podstawowy sprzęt agd. Wtedy będziemy mieć pewność jego działania przez długie lata. Jest to szczególnie ważne gdy chcemy gotować we własnym zakresie. Wtedy bardzo szybko ta inwestycja się zwróci bo jednak zaoszczędzimy sporo pieniędzy w porównaniu do gotowych dań. Dla szukających sprawdzonych przepisów mogę polecić ten serwis - https://uwielbiam.pl/przepis/sos-spaghe ... -i-bazylia Na bieżąco są dodwane nowe pomysły, a wszystko pokazane w bardzo przystępnej formie.
motocyklista
 
Posty: 46
Rejestracja: ndz sie 06, 2017 3:17 pm


Wróć do Wolna strefa forum powiatu piaseczyńskiego

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości

cron