Remont łazienki

Jeżeli masz niepoukładane myśli, które nie pasują do głównych kategorii forum, to miejsce odpowiednie dla Ciebie. Zamieszczamy tu rozbiegane myśli szalonej głowy. W związku z tym, że to wolna strefa, to ta część forum jest pod ścisłym nadzorem moderatorów.

Moderator: GTW

Remont łazienki - płytki do łazienki

Postautor: miroslawa44 » pt sie 04, 2017 4:22 pm

Na stronach niektórych producentów płytek można obejrzeć fajne wizualizacje łazienek. Jest to wygodne rozwiązanie w momencie kiedy planuje się remont łazienki, ponieważ przy wizualizacjach jest od razu podana nazwa kolekcji i można wszystko dobrać do swoich potrzeb. Przykłady modnie urządzonych łazienek z podanie kolekcji z jakiej pochodzą są na stronie Tubądzin.
miroslawa44
 
Posty: 8
Rejestracja: wt lut 24, 2015 12:07 pm

Remont łazienki - porady

Postautor: Nala » śr sie 16, 2017 7:51 am

Oczywiście, że wygodne, zresztą zanim weźmie się za jakikolwiek remont trzeba byłoby najpierw wszystko dokładnie rozplanować.
Nala
 
Posty: 76
Rejestracja: śr sie 16, 2017 7:45 am

Remont łazienki - fototapeta w łazience

Postautor: heniutek » śr lis 15, 2017 12:40 pm

Fototapeta w łazience to świetne rozwiązanie! Wyobraź sobie, że leżysz w wannie, a podziwiasz jakiś piękny widok. Dużą ofertę ma firma Foteks. Polecam Ci się rozejrzeć na ich stronie. Mi osobiście podoba się ta uliczka.

Obrazek
heniutek
 
Posty: 5
Rejestracja: czw lut 02, 2017 11:47 am

Remont łazienki - fototapeta w łazience

Postautor: pelek » pt gru 01, 2017 9:10 am

Nie wiem osobiście czy zdecydowałbym sie na fototapetę do łazienki. Ciekawie to wygląda na pewno ale jestem tradycjonalistą i uważam,że o wiele praktyczniejsze w wyborze byłoby zdecydowanie się na plytki,

http://mariopablo.com.pl/
Jeśli zależy Wam na luksusie wyposażenia wnętrza to proponowałbym zdecydować się na blaty marmurowe albo granitowe do łazienki. Rozwiązanie prezentuje się naprawdę ciekawie:
Obrazek
pelek
 
Posty: 316
Rejestracja: pn sie 31, 2015 9:13 am

Remont łazienki - płytki do łazienki

Postautor: dzessie » wt gru 12, 2017 11:33 am

miroslawa44 pisze:Na stronach niektórych producentów płytek można obejrzeć fajne wizualizacje łazienek. Jest to wygodne rozwiązanie w momencie kiedy planuje się remont łazienki, ponieważ przy wizualizacjach jest od razu podana nazwa kolekcji i można wszystko dobrać do swoich potrzeb. Przykłady modnie urządzonych łazienek z podanie kolekcji z jakiej pochodzą są na stronie Tubądzin.



Zrobiliśmy tak własnie u siebie. Patrzylismy na zdjęcia w katalogach z projektami łazienek i zdecydowaliśmy się na projekt, który najbardizej nam sie podobał. Szczególnie,że zadania nie mieliśmy łatwego. Bo łazienka jest niewielka i ciemna ( jak to w bloku.....).
Płytek polecam szukać nie tylko w sklepach stacjonarnych, ale również w sklepach internetowych. Takie sklepy potrafią mieć znacznie korzystniejsze ceny na niektóre materiały (pomimo ponoszenia kosztów wysyłki)
https://www.ekspercilazienek.pl
Awatar użytkownika
dzessie
 
Posty: 689
Rejestracja: pt lut 20, 2015 9:47 am

Re: Remont łazienki

Postautor: Samochooodwowa » wt sie 23, 2022 8:31 pm

A umywalkę jaką macie w łazience? Ja zastanawiam się jaką zrobić u siebie. Tutaj http://www.domyiogrody.pl/perfekcyjnie- ... y-wyborze/ czytam, przeglądam różne modele w sklepach ale sama nie wiem. Chcę żeby ładnie wyglądała ale też oczywiście była praktyczna. Jakie Wy macie i czy jesteście z nich zadowoleni?
Samochooodwowa
 
Posty: 132
Rejestracja: ndz sie 26, 2018 7:05 pm

Re: Remont łazienki

Postautor: zuzia.gola » pn cze 05, 2023 9:39 am

Remontując łazienkę warto zadbać o każdy szczegół. W mojej ocenie to dobry moment, by wymieniać tradycyjne baterie na baterie umywalkowe ścienne. Także pod prysznicem na przykład. Takie baterie są wygodne, praktyczne i bardzo nowocześnie się prezentują. W sklepie Porcelanico jest ich spory wybór także możecie sprawdzić jak to wygląda.
zuzia.gola
 
Posty: 128
Rejestracja: ndz kwie 27, 2014 6:00 pm

Poprzednia

Wróć do Wolna strefa forum powiatu piaseczyńskiego

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości

cron