Hobby - biżuteria

Jeżeli masz niepoukładane myśli, które nie pasują do głównych kategorii forum, to miejsce odpowiednie dla Ciebie. Zamieszczamy tu rozbiegane myśli szalonej głowy. W związku z tym, że to wolna strefa, to ta część forum jest pod ścisłym nadzorem moderatorów.

Moderator: GTW

Hobby - biżuteria

Postautor: artur80 » pn lis 02, 2015 2:26 pm

Witam. Widzę, że znacie się na temacie. Mam taką sprawę. Zbliżają się urodziny mojej Narzeczonej. Chciałbym jej dać coś wyjątkowego. Co myślicie o wygrawerowaniu czegoś na biżuterii właśnie? I jaka byłaby odpowiednia na tę okazję? (Bo pierścionek oczywiście już ma :) )
artur80

Dobrym pomysłem na prezent są zegarki

Postautor: On_sam » wt mar 05, 2019 12:39 pm

Świetnym pomysłem na prezent są zegarki. Dzisiaj, można dostać srebrne czy złote zegarki na rękę, z diamencikami lub różnymi elementami ozdobnymi. Często można zobaczyć podobne elementy ozdobne u kobiet - jest to po prostu ładne i praktyczne rozwiązanie. Może zdecyduj się na zegarek Versace? Każda kobieta lubi odrobinę luksusu w wyglądzie :D Zegarek będzie jednocześnie funkcjonalny i ozdobny. ja jestem za wręczaniem tego typu prezentów, jeśli wiem że może się to spodobać dziewczynie/ siostrze czy mamie.
Pozdrawiam :)
On_sam

Hobby - biżuteria

Postautor: pelek » wt lip 16, 2019 9:53 am

O ile oczywiscie dana osoba nosi zegarki. Obecnie wiekszość osób rezygnuje z zegarków z uwagi na to,ze godzinę wygodniej jest sprawdzić sobie w telefonie. Sam nie noszę zegarka bo pracuję w pracy przed komputerem i zegarek jest dla mnie problematyczny. Bo mi zahacza o klawiaturę.

jesli szukacie pomysłu na prezent, a macie większe fundusze, polecam zastanowić sie na przykład nad lotem w tunelu aerodynamicznym. Moim zdaniem świetna opcja.
pelek

Poprzednia

Wróć do Wolna strefa forum powiatu piaseczyńskiego