Szafka narożna w kuchni

Jeżeli masz niepoukładane myśli, które nie pasują do głównych kategorii forum, to miejsce odpowiednie dla Ciebie. Zamieszczamy tu rozbiegane myśli szalonej głowy. W związku z tym, że to wolna strefa, to ta część forum jest pod ścisłym nadzorem moderatorów.

Moderator: GTW

Szafka narożna w kuchni

Postautor: Kozaczek » czw cze 01, 2023 9:15 am

Co lepiej zostawić narożną szafkę ok 120cm czy zrobić szuflady i ślepy róg? Dostęp do półek aby z jednej strony, bo z boku jest zlew , a pod będzie kosz. Myślałam nad nerką lub magic corner ale to mało pojemne no i jak cos cięższego położyć to może być problem.
Dlatego proszę doradźcie szuflady czy półki .
Kozaczek
 
Posty: 477
Rejestracja: pt cze 29, 2018 10:57 am

Re: Szafka narożna w kuchni

Postautor: Adat » czw cze 01, 2023 11:18 am

Chyba wybrałabym szuflady. Nienawidzę narożnych szafek, zawsze jest w nich bałagan, niezależnie od tego, jak często się sprząta... Przynajmniej takie są moje doświadczenia co do nerek i magic cornerow - udźwig jest dość spory i nie są mało pojemne, chociaż też zależy, co się chce tam trzymać;) mam oba i oba uwielbiam, ale wiem, że to kwestia gustu :0

Warto jest również skontaktować się z nimi:
https://uchwytymeblowe24.pl/kolka-meblowe-proste

W firmie mogą dobrać odpowiedniej jakości okucia.
Adat
 
Posty: 203
Rejestracja: czw cze 06, 2019 6:02 am

Re: Szafka narożna w kuchni

Postautor: Nala » śr cze 21, 2023 11:22 am

Takie szafki z pewnością są bardzo praktyczne, zwłaszcza jak chce się maksymalnie wykorzystać przestrzeń.
Nala
 
Posty: 76
Rejestracja: śr sie 16, 2017 7:45 am

Re: Szafka narożna w kuchni

Postautor: KaroGro » ndz lip 02, 2023 9:17 am

To może być dobrym sposobem na zagospodarowanie pustej przestrzeni
KaroGro
 
Posty: 92
Rejestracja: śr lip 22, 2015 10:30 am


Wróć do Wolna strefa forum powiatu piaseczyńskiego

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 16 gości

cron