Kuchnia tanim sposobem

Jeżeli masz niepoukładane myśli, które nie pasują do głównych kategorii forum, to miejsce odpowiednie dla Ciebie. Zamieszczamy tu rozbiegane myśli szalonej głowy. W związku z tym, że to wolna strefa, to ta część forum jest pod ścisłym nadzorem moderatorów.

Moderator: GTW

Kuchnia tanim sposobem

Postautor: Kozaczek » czw gru 10, 2020 8:09 am

Dobry wieczór,
potrzebuję kupić meble do kuchni ale budżet mam mocno ograniczony. Stąd moja prośba do Was - jakie macie doświadczennia w tym temacie? Czy ktoś z Was robił taką niskobudżetową kuchnię, kupował np. meble z allegro? Potrzebuję same szafki dolne bo kuchnia pod skosem. Wiem, że są tu mądre głowy pełne pomysłów. Doradźcie. Jak Wy macie? Zdjecia mile widziane
Kozaczek

Re: Kuchnia tanim sposobem

Postautor: monika89 » czw gru 10, 2020 8:55 am

Jakie wybrałaś fronty? Jeśli lakierowane to możesz rozważyć kwestię zmiany na folię/laminat bo one są przeważnie tańsze. Nie ma co oszczędzać na prowadnicach, lepiej wziąć lepsze, a same fronty możesz za jakiś czas wymienić .

No i czasami lepiej zastanowic się nad kupieniem gotowych już mebli kuchennych :) I dopasowaniem ich do aktualnej kuchni. Ciekawe meble kuchenne ma w ofercie sklep Meble Arkadius. Zerknij sobie, może coś tam dla siebie znajdziesz.
monika89

Postautor: motocyklista » sob sty 09, 2021 4:54 pm

Jak już jesteśmy w temacie kuchni to co waszym zdaniem będzie najważniejsze z wyposażenia? Ja nie wyobrażam sobie braku ekspresu ciśnieniowego do kawy :)
motocyklista

Postautor: migotka » śr sty 13, 2021 11:42 pm

Bardzo ciekawe propozycje.
migotka

Wróć do Wolna strefa forum powiatu piaseczyńskiego