Pozycjonowanie

Jeżeli masz niepoukładane myśli, które nie pasują do głównych kategorii forum, to miejsce odpowiednie dla Ciebie. Zamieszczamy tu rozbiegane myśli szalonej głowy. W związku z tym, że to wolna strefa, to ta część forum jest pod ścisłym nadzorem moderatorów.

Moderator: GTW

Pozycjonowanie

Postautor: pelek » wt gru 01, 2020 2:41 pm

Witam, od kilku dni dostanie oferty w kwestii pozycjonowania strony itp. Jednak do końca nie wiem czy to skuteczna i opłacalna usługa?
pelek
 
Posty: 316
Rejestracja: pn sie 31, 2015 9:13 am

Re: Pozycjonowanie

Postautor: Kozaczek » wt gru 01, 2020 3:00 pm

W firmie korzystamy z usług pozycjonowania. Które dużo nam daje bo dzieki temu firma jest lepiej widoczna w sieci oraz mamy więcej dobrych klientów
Ze swojej strony polecam poczytać sobie opinie o poszczególnych firmach oraz dowiedzieć sie co firma może Ci zaoferować.
https://onlinegroup.pl/szerokie-pozycjo ... ym-polega/

Więcej poczytasz sobie o tym tutaj.
Kozaczek
 
Posty: 479
Rejestracja: pt cze 29, 2018 10:57 am

Re: Pozycjonowanie

Postautor: zeki » sob gru 26, 2020 8:38 pm

pelek pisze:Witam, od kilku dni dostanie oferty w kwestii pozycjonowania strony itp. Jednak do końca nie wiem czy to skuteczna i opłacalna usługa?


Nie wiem czy odpowiedź nie przychodzi za późno...

W skrócie można napisać to zależy. Sporo od charakteru biznesu - jak masz spożywczak na osiedlu to pozycjonowanie raczej nie napędzi Ci klientów do niego. Jeśli handlujesz w necie to w zasadzie w większości przypadków (wyjątek to wybitnie niszowe usługi) nie ma wyjścia i trzeba jakoś promować serwis.
Druga sprawa to zależy na kogo trafisz. Podstawa to dobre sprecyzowanie słów kluczowych. Tu najłatwiej się naciąć bo firmy często dobierają słowa kluczowe tak, żeby im było wygodnie wypozycjonować stronę czyli na frazy, które nie mają żadnego potencjału sprzedażowego. W zasadzie warto by było mieć jakie takie pojęcie albo dać komuś z pojęciem do weryfikacji zaproponowane frazy żeby nie popłynąć. Po dobrym dobraniu fraz, optymalizacji strony i przyłożeniu dobrych linków efekty powinny być widoczne dosyć szybko. Kiedyś była to najtańsza forma reklamy, teraz sporo się zmieniło i pozycje kosztują. Ale powinny też generować obroty - wszak ludzie teraz są uzależnieni od neta i google.
Góra Kalwaria | Plac Czerwony
Integracja Sensoryczna Piaseczno
Mam wielką łatwość w mówieniu innym co mają robić - król Julian
Awatar użytkownika
zeki
 
Posty: 6
Rejestracja: ndz cze 10, 2012 7:37 pm
Lokalizacja: Góra Kalwaria

Re: Pozycjonowanie

Postautor: zuzia.gola » czw lut 03, 2022 11:15 am

Opłacalna. A skuteczna - to zależy od tego komu zlecisz. Ja polecam Ci tego człowieka https://lembicz.pl/ . Michał Lembicz jest specjalistą w swojej branży. Pozycjonowanie zna od podszewki. Wie jak robić to dobrze, skutecznie i bezpiecznie. Podpytaj o szczegóły. Z pewnością pomoże.
zuzia.gola
 
Posty: 141
Rejestracja: ndz kwie 27, 2014 6:00 pm

Re: Pozycjonowanie

Postautor: Nala » czw paź 12, 2023 9:22 am

Pozycjonowanie i ogólnie pojęte działania SEO to nie taka łatwa sprawa, ale przy tej okazji warto też wiedzieć, co wpływa promowanie firmy w internecie i jej pozycje w wyszukiwarce, jak choćby frazy long-tail. Czym one są można przeczytać tu: https://plxc.pl/technologia/jak-frazy-long-tail-wplywaja-na-pozycjonowanie-stron-internetowych/, a przede wszystkim warto dowiedzieć się o ich wpływie na działania SEO i czy warto pozycjonować się przy ich użyciu.
Nala
 
Posty: 76
Rejestracja: śr sie 16, 2017 7:45 am


Wróć do Wolna strefa forum powiatu piaseczyńskiego

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 16 gości

cron