Walentynki, Walentynki...

Jeżeli masz niepoukładane myśli, które nie pasują do głównych kategorii forum, to miejsce odpowiednie dla Ciebie. Zamieszczamy tu rozbiegane myśli szalonej głowy. W związku z tym, że to wolna strefa, to ta część forum jest pod ścisłym nadzorem moderatorów.

Moderator: GTW

Postautor: macierzanka » śr sty 16, 2019 1:30 pm

Zbliża się święto zakochanych,jaki prezent podarujecie swoim bliskim,jakie prezenty powinno dawać się ukochanej osobie?
macierzanka

Walentynki, Walentynki... kup bieliznę

Postautor: Nowamama » śr sty 16, 2019 4:00 pm

Żeby trafić w gust, trzeba swoja ukochaną lub ukochanego dobrze znać. Kiedy mamy na myśli związek długoletni, można podarować kobiecie bieliznę. W sklepie można znaleźć sporo propozycji bielizny satynowej, koronkowej, wyjątkowej. Kobiety lubią piękne rzeczy, a dodatkowo będą zachwycone faktem, że jest to bielizna polskich, znanych,cenionych w świecie marek.
Nowamama

Postautor: pelek » czw sty 24, 2019 1:54 pm

Wiem, że walentynki sa jedna wielka komercją, jednak staramy sie obchodzić te święto i jestem zdania, że wręczenie prezentu bliskiej osobie jest na pewno czymś miłym. Nie musi być to drogi prezent,wystarczy po prostu podarować coś co zaakcentuje, ze o tej drugiej osobie pomyśleliśmy.
W zeszłym roku zamówiłem dla żony kubeczek z napisem. W tym roku zastanawiam się nad koszulką.
Oczywiście zarezerwowaliśmy już miejsce w restauracji na kolację.
Ostatnio zmieniony pn lut 04, 2019 12:13 pm przez pelek, łącznie zmieniany 1 raz
pelek

Postautor: misza » śr sty 30, 2019 7:06 pm

Od siebie zaproponuje coś bardziej tradycyjnego ;) a mianowicie kwiaty.. juz kilka razy zamówiłem przez internet i kwiatowa przesyłka dostarczyla ladny bukiet na podany adres (raz nawet na wieś trafili :D) generalnie sie nie zawiodlem, jesli ktos chce wyslac fajny bukiecik warto z nich skorzystac, sa naprawde tani i profesjonalni
misza

Re: Walentynki, Walentynki...

Postautor: elena » sob gru 28, 2019 11:41 am

To najlepsza okazja by podarować coś unikalnego i wyjątkowego np. biżuterię z kolekcji Love Love. https://www.apart.pl/kolekcje/love
elena

Re: Walentynki, Walentynki...

Postautor: On_sam » wt lip 28, 2020 5:04 pm

Jak dla mnie idealnym prezentem na walentynki jest wspólny wyjazd na weekend w jakieś romantyczne miejsce. Osobiście myśle nad https://www.grapehotel.pl/ na następny rok. Z tego co widziałem mają piękny ogród i pokoje z balkonami, do tego restauracja z wyjątkowymi ptrawami.
On_sam

Wróć do Wolna strefa forum powiatu piaseczyńskiego