Na co zwrócić uwagę przy wyborze mebli kuchennych

Jeżeli masz niepoukładane myśli, które nie pasują do głównych kategorii forum, to miejsce odpowiednie dla Ciebie. Zamieszczamy tu rozbiegane myśli szalonej głowy. W związku z tym, że to wolna strefa, to ta część forum jest pod ścisłym nadzorem moderatorów.

Moderator: GTW

Na co zwrócić uwagę przy wyborze mebli kuchennych

Postautor: dzessie » wt lip 07, 2020 6:46 am

Pytanko, pewnie głównie do Pań
Czego unikać przy wyborze kuchni?
Z tego co zdążyłam sama ustalić - szafki otwierane do góry, zmywarka za daleko od zlewu
Głębokie szafki
O czym jeszcze pamiętać?
Awatar użytkownika
dzessie
 
Posty: 685
Rejestracja: pt lut 20, 2015 9:47 am

Re: Na co zwrócić uwagę przy wyborze mebli kuchennych

Postautor: Kozaczek » wt lip 07, 2020 7:55 am

Pamiętać należy o kontaktach w odpowiednim miejscu oświetleniu pod szafkowym o wentylacji zlew polecam taki żeby się nie odnawial to samo blaty kolor szafek taki zeby nie było widać odcisków i każdego zacieku
O miejscu na roboty ekspresy itp i tak ustawiać meble żeby strefa najbrudniejsza tj zlew i kuchenka były jak najmniej widoczne z drzwi.
Szafek nigdy dość, jeśli jeszcze jest gdzieś miejsce - wpychać szafkę, bo klamotów przybywa niestety. Pod blatem mam wyłącznie głębokie szuflady z całkowitym wysuwem - kocham je nad życie, te szuflady to najlepsze co mogłam wybrać do kuchni. Teraz dałabym więcej kontaktów i w ścianie (mam w blacie). I większy zlew - albo wielki pojedynczy, albo podwójny kwadratowy. Mimo dużej zmywarki mały owalny zlew jest nieporęczny. I okrągły stół - na początku miałam prostokąt, bo wydawało mi się, że bardziej poręczny, ale jednak nie. Taka z niego się zrobiła zawalidroga, że w końcu wymieniliśmy go na okrągły. Warto przejrzec sobie stoły na tej stronie. W sklepie mają ogromny wybór zarówno drewnianych jaki ze sklejki.
Kozaczek
 
Posty: 474
Rejestracja: pt cze 29, 2018 10:57 am


Wróć do Wolna strefa forum powiatu piaseczyńskiego

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

cron