Odszkodowania za zalanie

Jeżeli masz niepoukładane myśli, które nie pasują do głównych kategorii forum, to miejsce odpowiednie dla Ciebie. Zamieszczamy tu rozbiegane myśli szalonej głowy. W związku z tym, że to wolna strefa, to ta część forum jest pod ścisłym nadzorem moderatorów.

Moderator: GTW

Odszkodowania za zalanie

Postautor: baltiq » śr cze 20, 2018 4:25 pm

Witajcie
Niedawno w piwnicy w moim bloku pękła rura i wszystko mi zalało. Dostałem już odszkodowanie, ale jest ono zbyt niskie, aby zrekompensować straty (trzymałem tam dość dużo rzeczy m.in. elektronikę). Możecie polecić jakąś firmę, która pomoże mi wynegocjować większą kwotę? Na razie trafiłem na taką: tuodszkodowania.pl/odszkodowania/ Znacie jeszcze inne? Z góry dzięki
Ostatnio zmieniony pn cze 25, 2018 3:36 pm przez baltiq, łącznie zmieniany 1 raz
baltiq
 
Posty: 2
Rejestracja: śr maja 09, 2018 9:44 pm

Odszkodowania za zalanie

Postautor: pelek » ndz cze 24, 2018 9:56 am

Wprawdzie nigdy jeszcze coś takiego mnie nie spotkało, ale jestem ubezpieczony jakby co.
Ubezpieczenie, jego kosz potrafi się znacznie od siebie różnić.
Po prostu algorytm który wylicza wysokość ubezpieczenia ma takie a nie inne zmienne.
Odsyłam też do gdansk4u.pl, jedno z większych ubezpieczalni.
pelek
 
Posty: 316
Rejestracja: pn sie 31, 2015 9:13 am

Odszkodowania za zalanie

Postautor: dzessie » czw sie 23, 2018 7:59 am

Ostatnio moim znajomi zostali zalani przez niefrasobliwego sąsiada. Mieszkanie oczywiście mieli ubezpieczone, sąsiad też był ubezpieczony.

Z tego co wiem to dostali odszkodowanie z dwóch polis - muszę jeszcze dopytać, bo to ciekawa sprawa by była.
Generalnie jak ktoś nie mieszka na ostatnim piętrze, to lepiej się ubezpieczyć od zalania, bo znając życie, różnie to może być. A wbrew pozorom, nie są to ekstremalnie wysokie koszta. Proponuję sprawdzić chociażby na porównywarkach np Superpolisa.
Awatar użytkownika
dzessie
 
Posty: 689
Rejestracja: pt lut 20, 2015 9:47 am

Re: Odszkodowania za zalanie

Postautor: Nala » pn wrz 11, 2023 10:54 am

Myślę, że warto wrócić jeszcze do tego tematu, w końcu wiele osób może mieć z tym problem, a w ciągu ostatnich kilku lat całkiem sporo się pozmieniało. Bardzo często decyzje o odszkodowanie są niesprawiedliwe, a czytając tutaj ten artykuł, można się dowiedzieć więcej o szkodzie majątkowej i tym jak się odwołać od decyzji ubezpieczyciela.
Nala
 
Posty: 76
Rejestracja: śr sie 16, 2017 7:45 am


Wróć do Wolna strefa forum powiatu piaseczyńskiego

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości