Rozliczenie z US - osobiście, czy przez internet?

Jeżeli masz niepoukładane myśli, które nie pasują do głównych kategorii forum, to miejsce odpowiednie dla Ciebie. Zamieszczamy tu rozbiegane myśli szalonej głowy. W związku z tym, że to wolna strefa, to ta część forum jest pod ścisłym nadzorem moderatorów.

Moderator: GTW

Rozliczenie z US - osobiście, czy przez internet?

Postautor: balka33 » sob sty 31, 2015 2:59 pm

Który sposób rozliczenia PIT jest według was lepszy? Ja zawsze składałam go osobiście, taką "papierową" formę, dzięki czemu miałam też potwierdzenie złożenia PITu na kopii. Jednak ostatnio coraz więcej mówi się o składaniu deklaracji przez internet, wypełnianiu PIT za pomocą programów (jak np. http://www.pity-online.pl/ ) i wydaje mi się to jednak wygodniejsze ze względu na zaoszczędzony czas stania w kolejce i czas dojazdu. Poza tym słyszałam, że rozliczając się przez internet pieniążki ze zwrotu podobno szybciej znajdują się na naszym koncie - czy to prawda?
balka33
 
Posty: 2
Rejestracja: czw mar 13, 2014 1:14 am

Rozliczenie z Urzędem Skarbowym

Postautor: monka » pn lut 02, 2015 7:33 pm

Ja zawsze składam online i nie narzekam. Potwierdzeni przychodzi także na maila, także w razie czego jest. Nie chce mi si chodzić i wypełnić gdzi o pomyłkę nie trudno. A tutaj aplikacja wszystko za Ciebie liczy
monka
 
Posty: 5
Rejestracja: czw sty 29, 2015 7:55 pm

Rozliczenie z US - osobiście, czy przez internet?

Postautor: klebus » śr lut 04, 2015 12:58 pm

Tak
Co nie zabija to wzmacnia!
Awatar użytkownika
klebus
 
Posty: 138
Rejestracja: czw mar 06, 2008 2:04 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Rozliczenie z US - osobiście, czy przez internet?

Postautor: joko » sob lut 07, 2015 6:40 pm

jak ma się podpis elektroniczny to w czym problem?
joko
 
Posty: 11
Rejestracja: pn wrz 16, 2013 5:48 pm

Rozliczenie z US - osobiście, czy przez internet?

Postautor: miroslawa44 » czw mar 19, 2015 6:19 pm

Nie trzeba mieć podpisu elektronicznego, żeby złożyć zeznanie podatkowe przez internet.
miroslawa44
 
Posty: 8
Rejestracja: wt lut 24, 2015 12:07 pm


Wróć do Wolna strefa forum powiatu piaseczyńskiego

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 19 gości

cron