DOULA - wsparcie w ciąży, porodzie, połogu

Masz firmę, jesteś osobą prywatną masz swoją stronę internetową? Znasz fajny i ciekawy adres strony internetowej związanej z powiatem piaseczyńskim? Pokaż stronę innym.

Moderator: GTW

DOULA - wsparcie w ciąży, porodzie, połogu

Postautor: arathlo » ndz mar 16, 2014 8:47 am

Witam, ukończyłam szkolenie doulowe stowarzyszenia DONA International i uzyskałam kwalifikacje do udzielania profesjonalnego wsparcia w okresie ciąży, porodu i połogu. W kwietniu wybieram się także na szkolenie Centrum Nauki o Laktacji w zakresie promotora karmienia piersią. Dzięki tym szkoleniom będę mogła robić, to co chcę i czuję. Chciałabym wspierać kobiety w tym kryzysowym dla nich momencie życia - i tu muszę zaznaczyć, że kryzys w tym przypadku oznacza jedynie zawirowanie, zmianę i chciałabym, żeby z moją pomocą te zmiany kobiety odczuwały jako zmiany pozytywne, by mogły zachować dobre wspomnienia z porodu, by z radością karmiły naturalnie i ten pozytywny przekaz przesyłały dalej w Świat.
Sama mam troje dzieci urodzonych siłami natury, wszystkie karmione piersią, ale każda z tych historii jest inna. Dobrze czuję się w macierzyństwie (choć bywa ciężko) i chciałabym, by inne kobiety odnajdywały się w nim równie dobrze. Zapraszam na mój fanpage - Stworzone by rodzić https://www.facebook.com/pages/Stworzon ... 3328956236
Jeśli jesteś zainteresowana wsparciem i pomocą douli skontaktuj się ze mną za pomocą fanpage'a lub drogą mailową: arathlo@wp.pl. Docelowo oczywiście przewidziany jest kontakt telefoniczny i osobisty :)

Jesteśmy kobietami, jesteśmy stworzone by dawać życie, stworzone by rodzić i karmić swoje dzieci piersią. W tym jest nasza siła. Czy wiesz, że w dobrych warunkach większość z nas nie potrzebuje żadnych interwencji medycznych, by urodzić naturalnie? Jeśli uważasz tak samo - doula jest dla Ciebie. Jeśli przeszłaś trudny poród - doula jest dla Ciebie. Jeśli wahasz się pomiędzy porodem naturalnym a cięciem cesarskim - doula jest dla Ciebie. Jeśli przeszłaś cięcie cesarskie a teraz chcesz urodzić naturalnie - doula jest dla Ciebie. Jeśli mimo wszystko wybierzesz cięcie cesarkie - doula jest dla Ciebie. Doula jest po to by wspierać matkę w jej wyborach i pomagać przejść obraną drogę najlepiej i najłagodniej. Doula może porozmawiać z Tobą w czasie ciąży, towarzyszyć Ci przy porodzie i wesprzeć w połogu. To ty wybierasz jak chcesz rodzić i karmić. Ty wybierasz jaki rodzaj wsparcia jest Ci potrzebny. Doula jest po to, byś poczuła w sobie siłę kobiecości. Jestem doulą. Czekam na Was :)
Nigdy nie będzie pan warzywem, bo nawet karczoch ma serce!
arathlo
 
Posty: 46
Rejestracja: wt lis 08, 2011 12:01 am
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: arathlo » wt mar 18, 2014 9:35 am

zmiana adresu e-mail:

stworzonebyrodzic@wp.pl

:)
Nigdy nie będzie pan warzywem, bo nawet karczoch ma serce!
arathlo
 
Posty: 46
Rejestracja: wt lis 08, 2011 12:01 am
Lokalizacja: Piaseczno


Wróć do Strony firm i mieszkańców powiatu piaseczyńskiego

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości

cron