CUK Ubezpieczenia 20 towarzystw w jednym miejscu

Masz firmę, jesteś osobą prywatną masz swoją stronę internetową? Znasz fajny i ciekawy adres strony internetowej związanej z powiatem piaseczyńskim? Pokaż stronę innym.

Moderator: GTW

CUK Ubezpieczenia 20 towarzystw w jednym miejscu

Postautor: elena » wt cze 23, 2015 9:46 am

Arek pisze:Zuziu chyba nie liczyłaś na tej http://cuk.pl/samochod

Rzeczywiście świetny kalkulator. Jesienią wygasa mi polisa, ten cuk jest gdzieś w Piasecznie lub pobliżu? Jeszce słabo się orientuję w tym terenie.
elena
 
Posty: 21
Rejestracja: pn cze 22, 2015 7:47 pm

CUK Ubezpieczenia 20 towarzystw w jednym miejscu

Postautor: Tamara » czw sty 28, 2016 12:33 pm

Jest sporo można też załatwić przez net np. zamówić ubezpieczenie mieszkania.
Tamara
 
Posty: 23
Rejestracja: śr lis 13, 2013 3:24 pm

CUK Ubezpieczenia 20 towarzystw w jednym miejscu

Postautor: elena » czw mar 10, 2016 2:33 pm

Dokładnie:) dla mnie było miłą niespodzianką że do ubezpieczenia dostaje się pakiet pomocy prawnej.Dlatego ode mnie - bardzo pozytywna opinia o cuk :)
elena
 
Posty: 21
Rejestracja: pn cze 22, 2015 7:47 pm

CUK Ubezpieczenia 20 towarzystw w jednym miejscu

Postautor: dzessie » śr mar 21, 2018 7:29 am

Z mojej analizy wynika, że zarówno CUK jak i inne porównywarki czy kalkulatory ubezpieczeń jak np Wygodnie pl robią dobrą robotę. W łatwy sposób można sprawdzić i porównać oferty z kilkunastu towarzystw ubezpieczeniowych, a to już coś, bo gdybyśmy mieli to robić na piechotę, to cały proces zająłby znacznie więcej czasu.
I dotyczy to zarówno ubezpieczeń nieruchomości (domów, mieszkań) jak i komunikacyjnych (ubezpieczeń oc i ac).
Ostatnio zmieniony śr lip 18, 2018 6:18 am przez dzessie, łącznie zmieniany 1 raz
Awatar użytkownika
dzessie
 
Posty: 685
Rejestracja: pt lut 20, 2015 9:47 am

CUK Ubezpieczenia 20 towarzystw w jednym miejscu

Postautor: Tamara » sob maja 05, 2018 11:17 am

elena pisze:Dokładnie:) dla mnie było miłą niespodzianką że do ubezpieczenia dostaje się pakiet pomocy prawnej.Dlatego ode mnie - bardzo pozytywna opinia o cuk :)

Ten pakiet jest tylko w CUK dostępny. Fajnie że obejmuje porady z różnych dziedzin prawa, nie tylko ubezpieczeniowego.
Tamara
 
Posty: 23
Rejestracja: śr lis 13, 2013 3:24 pm

CUK Ubezpieczenia 20 towarzystw w jednym miejscu

Postautor: pelek » czw cze 21, 2018 11:38 am

To, że coś jest najtańsze, nie oznacza, że można darować sobie dokładne przestudiowanie OWU.
Istotną kwestią są wyłączenia, czyli w jakich sytuacjach ubezpieczenie nie działa.
A mogą to być różne zdarzenia. Typowe to bycie pod wpływem środków odurzających lub uprawianie sportu ekstremalnego, pomimo, że zakres umowy ubezpieczeniowej tego nie przewidywał.
pelek
 
Posty: 314
Rejestracja: pn sie 31, 2015 9:13 am

CUK Ubezpieczenia 20 towarzystw w jednym miejscu

Postautor: elena » wt lis 13, 2018 4:21 pm

Cuk oferuje już 30 różnych towarzystw i można znaleźć całkiem fajne oferty
elena
 
Posty: 21
Rejestracja: pn cze 22, 2015 7:47 pm

Re: CUK Ubezpieczenia 20 towarzystw w jednym miejscu

Postautor: elena » ndz gru 16, 2018 2:16 pm

Można w Cuk sporo zaoszczędzić na ubezpieczeniach, dlatego często tam zaglądam
elena
 
Posty: 21
Rejestracja: pn cze 22, 2015 7:47 pm

CUK Ubezpieczenia 20 towarzystw w jednym miejscu

Postautor: elena » wt lut 05, 2019 7:20 am

Dużo taniej można zapłacić za polisę, jeśli zdecydujemy się na szerszy pakiet
elena
 
Posty: 21
Rejestracja: pn cze 22, 2015 7:47 pm

CUK Ubezpieczenia 20 towarzystw w jednym miejscu

Postautor: monika89 » pn mar 11, 2019 1:25 pm

Na rynku dostępne są przecież i takie porównywarki które mają jeszcze większą ilość twarzystw ubezpieczeniowych. Generalnie wykonują one dobrą robotę, bo można stosunkowo szybko wyłapać koszta w oparciu o określone kryteria.
Nie zwalniają one jednak z lektury ogólnych warunków ubezpieczenia, które moim zdaniem są również niezwykle istotną kwestią. Dobrze jest na pewno poświęcić te 2-3 godziny na wybranie odpowiedniego ubezpieczenia, bo rożnice cenowe bywają spore. Szczególnie w przypadku ubezpieczen komunikacyjnych. Takie ubezpieczenie oc moze mieć róznice cenowe rzędu 1000 zł. W dodatku ubepieczając się w dobrych towarzystwach można liczyć na dodatki czy inne promocje na ubezpieczenia.
Ze swojej strony polecam zerknąć sobie na ofertę Compensy: https://www.compensa.pl/
monika89
 
Posty: 274
Rejestracja: pn mar 19, 2018 9:28 am

Poprzednia

Wróć do Strony firm i mieszkańców powiatu piaseczyńskiego

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości