Be You Salon Urody Piaseczno

Masz firmę, jesteś osobą prywatną masz swoją stronę internetową? Znasz fajny i ciekawy adres strony internetowej związanej z powiatem piaseczyńskim? Pokaż stronę innym.

Moderator: GTW

Postautor: Schiza » śr lip 27, 2011 10:22 am

hoho, ktoś specjalnie utworzył konto, żeby wam zrobić antyreklamę... nie traktuję poważnie takich postów :) .
ps. nie szukacie masażystki ?
Awatar użytkownika
Schiza
 
Posty: 1526
Rejestracja: pt maja 08, 2009 5:38 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: Kucyk » śr lip 27, 2011 11:13 am

Ania85 pisze:W salonie panuje chaos


Aniu, pamiętaj: antyreklama, aby była skuteczna, musi się zaczynać od słów które z miejsca powalają typu wewnątrz panował potworny smród. :lol:
Obrazek
Z założenia co drugie słowo to: dziękuję, proszę, przepraszam - z tytułu oszczędności czasu i na rzecz "konkretyzacji" części z nich nie będę pisał, co nie zmienia faktu, że są w domyśle.
Awatar użytkownika
Kucyk
 
Posty: 1481
Rejestracja: pt maja 15, 2009 9:06 pm
Lokalizacja: Z wąskiego toru

Postautor: kornelia » śr sie 31, 2011 3:30 pm

Mam takie samo zdanie co Schiza na temat rejestrowania się tylko po to by zachwalać lub obsmarować. Niestety to nie pierwszy raz i zapewne nie ostatni na naszym forum.

Zmieniając temat na przyjemniejszy. Mamy nareszcie zdjęcia z naszej lipcowej sesji zdjęciowej. Wklejam kilka do pooglądania, więcej na facebooku i wkrótce na naszej stronie internetowej.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
kornelia
 
Posty: 222
Rejestracja: pn sty 28, 2008 12:09 pm
Lokalizacja: piaseczno

Postautor: kornelia » pn wrz 05, 2011 4:38 pm

W najnowszym numerze, wydania specjalnego magazynu Młoda Para, Makijaże i fryzury do ślubu zaprezentowały się nasze specjalistki od fryzur i makijażu oraz paznokci.

Obrazek


Fryzura: Kasia, Makijaż: Ania
Obrazek

Fryzura: Ilona, Makijaż: Koleta
Obrazek

Paznokcie, dzieło Ani
Obrazek
Awatar użytkownika
kornelia
 
Posty: 222
Rejestracja: pn sty 28, 2008 12:09 pm
Lokalizacja: piaseczno

Postautor: kornelia » śr wrz 07, 2011 2:27 pm

W związku z rozwojem naszego salonu poszukujemy fryzjera/kę. Wymagane doświadczenie oraz chęci do pracy.

Zainteresowane osoby proszę o kontakt mailowy: salon@salonbeyou.pl
Awatar użytkownika
kornelia
 
Posty: 222
Rejestracja: pn sty 28, 2008 12:09 pm
Lokalizacja: piaseczno

Postautor: kornelia » pn wrz 19, 2011 7:41 am

30 września strzyżemy wszystkich chłopaków, małych i dużych, za 10 zł.

Zapraszamy
Awatar użytkownika
kornelia
 
Posty: 222
Rejestracja: pn sty 28, 2008 12:09 pm
Lokalizacja: piaseczno

Postautor: kornelia » pn wrz 19, 2011 2:38 pm

Kochani poszukujemy chętnej osoby na darmową, totalna metamorfozę (cięcie i kolor). Zainteresowane osoby prosimy o kontakt telefoniczny, mailem lub bezpośrednio w salonie.
Awatar użytkownika
kornelia
 
Posty: 222
Rejestracja: pn sty 28, 2008 12:09 pm
Lokalizacja: piaseczno

Postautor: r077 » wt wrz 20, 2011 6:19 pm

świetna inicjatywa z 30 września :) ja i syn już zapisaliśmy się :)
r077
 
Posty: 8
Rejestracja: pt paź 01, 2010 8:43 pm

Postautor: kornelia » czw wrz 22, 2011 1:30 pm

ro77 bardzo się cieszę i do zobaczenia :)

Zapraszamy na Jesienne promocje:

- Mikrodermabrazja w październiku i listopadzie tylko 100 zł
- Ampułki w tym botoks na włosy w październiku i listopadzie 45% taniej.
Awatar użytkownika
kornelia
 
Posty: 222
Rejestracja: pn sty 28, 2008 12:09 pm
Lokalizacja: piaseczno

Postautor: jowitka » ndz wrz 25, 2011 6:13 pm

hm... bylam w tym salonie, jako pierwszym, ktory odwiedzilam w piasecznie po przeprowadzce tutaj, dzieki swietnej reklamie jaka robia wlasciciele, ale chyba nie mój klimat, że tak się wyrażę... moze pani kosmetyczka miała gorszy dzień, zdarza się, ale po 2 dniach miałam już bardzo pozadzierane skórki, które wydaję mi się, że nie były umjejętnie wycięte, ale mogę się mylić.

Ale wystrój bardzo fajny :)
jowitka
 
Posty: 22
Rejestracja: ndz wrz 25, 2011 5:51 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: stentonik » ndz wrz 25, 2011 8:00 pm

jowitka pisze:hm... bylam w tym salonie, jako pierwszym, ktory odwiedzilam w piasecznie po przeprowadzce tutaj, dzieki swietnej reklamie jaka robia wlasciciele, ale chyba nie mój klimat, że tak się wyrażę... moze pani kosmetyczka miała gorszy dzień, zdarza się, ale po 2 dniach miałam już bardzo pozadzierane skórki, które wydaję mi się, że nie były umjejętnie wycięte, ale mogę się mylić.

Ale wystrój bardzo fajny :)


Jowitka, a Ty aby odrobiłaś elementarz z ortografii na jutro do szkoły? A skórki to obgryzaj jak wszystkie dzieciaki. Na kosmetyczkę jeszcze masz czas!
Awatar użytkownika
stentonik
 
Posty: 4102
Rejestracja: pn wrz 10, 2007 7:57 pm
Lokalizacja: Kradziejów;)

Postautor: wdolinski » ndz wrz 25, 2011 8:06 pm

jowitka pisze:"]że nie były umjejętnie wycięte



Daj dziewczynie spokój. I czas na naukę pisania i mówienia po naszemu, przecież od niedawna tu mieszka :D
Czuć się lokalnym patriotą to powód do dumy.
wdolinski
 
Posty: 1195
Rejestracja: pt lis 26, 2010 12:47 pm
Lokalizacja: Chyliczki

Postautor: jowitka » pn wrz 26, 2011 2:39 pm

jednak jeśli płacę za coś, to oczekuje jakiegoś efektu i żeby to jakoś wyglądało... a co do ortografii
jowitka
 
Posty: 22
Rejestracja: ndz wrz 25, 2011 5:51 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: jowitka » pn wrz 26, 2011 2:49 pm

a co do ortofgrafii to nie mam z nią większych problemów, na komputerze piszę się inaczej niż na papierze, ale to chyba najmniej istotne. Jest to wątek na temat salonu be you, więc mam prawo wyrazić swoją opinię, a chyba większość byłaby zawiedziona, wydając pieniądze na zabieg, który po 2 dniach traci swój efekt...

Nie korzystałam jeszcze z usług fryzjerstwa i innych zabiegów kosmetycznych i nie powiedziane, że nie spróbuje, ale co do manicuru będe ostrożna i spróbuję gdzieś indziej...
jowitka
 
Posty: 22
Rejestracja: ndz wrz 25, 2011 5:51 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: kornelia » pn wrz 26, 2011 5:03 pm

Zadzieranie się skórek nie musi oznaczać złego ich wycięcie. Jeśli jednak tak było możesz skorzystać z prawa do reklamacji. Jeśli coś zostało źle wykonane może zostać poprawione. Wystarczy przyjść i porozmawiać z kosmetyczką która się Tobą zajmowała.

Mam też prywatną prośbę . Proszę mi na pw napisać kiedy i u której kosmetyczki byłaś.
Z góry dziękuję.
Awatar użytkownika
kornelia
 
Posty: 222
Rejestracja: pn sty 28, 2008 12:09 pm
Lokalizacja: piaseczno

PoprzedniaNastępna

Wróć do Strony firm i mieszkańców powiatu piaseczyńskiego

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

cron