Sharmlover - ceramika na zdjęciach

Masz firmę, jesteś osobą prywatną masz swoją stronę internetową? Znasz fajny i ciekawy adres strony internetowej związanej z powiatem piaseczyńskim? Pokaż stronę innym.

Moderator: GTW

Postautor: Martin » czw maja 24, 2007 1:41 pm

sharmlover pisze:No wiecie co - chyba dzieki Wam wylecze sie z kompleksu (ktory otwarcie przyznaje posiadam) otylosci no i malutkiej wady Wink bycia lekko wredna osobniczka.

Kasiu widziałem Twoją fotkę na Twoim profilu na gazeta.pl i nie powinnaś mieć kompleksów! Nadal masz takie włosy w warkoczyki?
Marcin Borkowski [Martin]
- usługi fotograficzne zapraszam na fotoblog ze zdjęciami
Awatar użytkownika
Martin
Site Admin
 
Posty: 12710
Rejestracja: czw lut 15, 2007 12:28 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: sharmlover » czw maja 24, 2007 1:49 pm

O tak, moj maz zawsze twierdzil, ze gdybym nie "dawala sie we znaki" i nie miala "balaganiarskiej duszy artystycznej" nie wytrzymalby ze mna.
Wiesz kompleks lekko :wink: otylej chyba mi nie przejedzie. Na skutek choroby przytylam w ciagu roku ponad 30kg i to pewnie nie koniec. Ale na tym forum nie narzekamy wiec jako juz zaawansowana grubaska pozwole sobie na ptasie mleczko i kawe. Jak znajdziesz chwilke na kawe w Piasecznie/Konstancinie to prawie zawsze jestem do dyspozycji. Kupie nawet wczesniej ptasie mleczko. :D
Awatar użytkownika
sharmlover
 
Posty: 636
Rejestracja: sob kwie 21, 2007 5:40 am
Lokalizacja: Konstancin-Jeziorna

Postautor: Loonna » czw maja 24, 2007 1:56 pm

sharmlover pisze:O tak, moj maz zawsze twierdzil, ze gdybym nie "dawala sie we znaki" i nie miala "balaganiarskiej duszy artystycznej" nie wytrzymalby ze mna.


No widzisz, czyli wszystko jest jak najbardziej ok ;)

sharmlover pisze:Wiesz kompleks lekko :wink: otylej chyba mi nie przejedzie. Na skutek choroby przytylam w ciagu roku ponad 30kg i to pewnie nie koniec.
Choroby? To tu mnie zmartwilas :(

sharmlover pisze:Jak znajdziesz chwilke na kawe w Piasecznie/Konstancinie to prawie zawsze jestem do dyspozycji. Kupie nawet wczesniej ptasie mleczko. :D
I to lubie, napewno sie odezwe ktoregos pieknego dnia :D
Awatar użytkownika
Loonna
 
Posty: 327
Rejestracja: wt mar 13, 2007 11:53 am
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: sharmlover » wt lip 03, 2007 7:57 pm

Loonna, publicznie sie przyznaje :rozpacz: zjadlam cale ptasie mleczko-dzis ostatnie 3 sztuki. Teraz pozostaje tylko zaproszenie na truskawkowa czekolade Wedlai czekoladowe mleko w tubce. :D
Awatar użytkownika
sharmlover
 
Posty: 636
Rejestracja: sob kwie 21, 2007 5:40 am
Lokalizacja: Konstancin-Jeziorna

Postautor: PESTKA35 » wt lip 03, 2007 8:02 pm

I ja lubie ptasie mleczko i czekolade :mrgreen: do szczupły nie naleze ,mozemy sobie rękę podać sharmlover

pozdrawiam :wink:
"Tylko te drzwi pozostaną zamknięte, do których nie pukałeś."
Awatar użytkownika
PESTKA35
 
Posty: 425
Rejestracja: ndz maja 20, 2007 1:07 pm
Lokalizacja: PIASECZNO

Postautor: sharmlover » wt lip 03, 2007 8:39 pm

:piwko: sSuper to znaczy, ze nie jestem sama w swiecie kobiet w rozmiarze X...L. :D
U mnie slodycze i kawa nigdy sie nie marnuja.
Awatar użytkownika
sharmlover
 
Posty: 636
Rejestracja: sob kwie 21, 2007 5:40 am
Lokalizacja: Konstancin-Jeziorna

Postautor: Loonna » śr lip 04, 2007 10:40 am

sharmlover pisze:Loonna, publicznie sie przyznaje :rozpacz: zjadlam cale ptasie mleczko-dzis ostatnie 3 sztuki. Teraz pozostaje tylko zaproszenie na truskawkowa czekolade Wedlai czekoladowe mleko w tubce. :D


Hihihi spokojnie, jak sie bede wybierac to zabiore ptasie mleczko ze soba :D
Awatar użytkownika
Loonna
 
Posty: 327
Rejestracja: wt mar 13, 2007 11:53 am
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: sharmlover » pn sie 20, 2007 7:16 pm

Oj zapomnialam od Maja odpowiedziec - Martin, nie mam juz warkoczykow. A zdjecie z profilu gazetowego poprostu dobrze wyszlo - bo z daleka :D, z bliska to raczej :twisted: nie najciekawiej wygladam ale mam mam nadzieje inne atuty :lol: :wink:
Awatar użytkownika
sharmlover
 
Posty: 636
Rejestracja: sob kwie 21, 2007 5:40 am
Lokalizacja: Konstancin-Jeziorna

Poprzednia

Wróć do Strony firm i mieszkańców powiatu piaseczyńskiego

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości