Sharmlover - ceramika na zdjęciach

Masz firmę, jesteś osobą prywatną masz swoją stronę internetową? Znasz fajny i ciekawy adres strony internetowej związanej z powiatem piaseczyńskim? Pokaż stronę innym.

Moderator: GTW

Sharmlover - ceramika na zdjęciach

Postautor: sharmlover » pt maja 18, 2007 12:49 pm

Sharmlover - ceramika na zdjęciach

www.flickr.com/photos/68458892@N00

Strona, na której znajdziecie ceramikę wykonywana od 1968 r przez mojego dziadka, a teraz rodziców i moja.
Awatar użytkownika
sharmlover
 
Posty: 636
Rejestracja: sob kwie 21, 2007 5:40 am
Lokalizacja: Konstancin-Jeziorna

Postautor: Jankes » pt maja 18, 2007 12:58 pm

Strona jest nam bardzo dobrze znana z racji urządzanych przez ciebie wyprzedaży garażowych ;)
Awatar użytkownika
Jankes
 
Posty: 1647
Rejestracja: czw mar 22, 2007 4:20 pm
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: sharmlover » pt maja 18, 2007 1:15 pm

Tak sobie pomyslalam, ze rozreklamuje sie troche a jednoczesnie dam sie troche poznac ze strony duchowo artystycznej bo podobno niewygladam na taka osobe, ktora moglaby wykonac nawet prosta doniczke. :lol:
Awatar użytkownika
sharmlover
 
Posty: 636
Rejestracja: sob kwie 21, 2007 5:40 am
Lokalizacja: Konstancin-Jeziorna

Postautor: Marcin KANIA » pt maja 18, 2007 2:45 pm

:D fajna www
Marcin Kania
Dążę do wyznaczonego celu...

Radny Gminy Lesznowola Powiat Piaseczyński Mysiadło

Obrazek
Awatar użytkownika
Marcin KANIA
 
Posty: 1687
Rejestracja: pt mar 02, 2007 5:30 pm
Lokalizacja: Mysiadło/Gmina Lesznowola

Postautor: Loonna » śr maja 23, 2007 1:52 pm

sharmlover pisze:Tak sobie pomyslalam, ze rozreklamuje sie troche a jednoczesnie dam sie troche poznac ze strony duchowo artystycznej bo podobno niewygladam na taka osobe, ktora moglaby wykonac nawet prosta doniczke. :lol:
Dobra promocja nie jest zla ;) A masz naprawde czym sie pochwalic, tak trzymaj :good:
Awatar użytkownika
Loonna
 
Posty: 327
Rejestracja: wt mar 13, 2007 11:53 am
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: PESTKA35 » śr maja 23, 2007 2:08 pm

cudeńka......cos pieknego :D
"Tylko te drzwi pozostaną zamknięte, do których nie pukałeś."
Awatar użytkownika
PESTKA35
 
Posty: 425
Rejestracja: ndz maja 20, 2007 1:07 pm
Lokalizacja: PIASECZNO

Postautor: sharmlover » śr maja 23, 2007 8:50 pm

Bardzo dziekuje w imieniu swoim i rodzicow no i zapraszam w Sobote 26tego Maja na "wyprzedaz garazowa" - opisana wczesniej przez Martina. W Sobote mozemy zobaczyc sie na zywo :good: - ja to ta grubsza, zlosliwa, farbowana blondynka o okrutnym, wrednym :twisted: :wink: spojrzeniu :lol: biegajaca za zaadoptowanym kotkiem a konkretnie kocia (ktora pakuje sie kazdemu do auta) i starutka Mastfka Neapolitanska(ktora wyglada jak pluszowa pomarszczona zabaweczka.
Awatar użytkownika
sharmlover
 
Posty: 636
Rejestracja: sob kwie 21, 2007 5:40 am
Lokalizacja: Konstancin-Jeziorna

Postautor: Martin » śr maja 23, 2007 9:00 pm

sharmlover pisze:ja to ta grubsza, zlosliwa, farbowana blondynka o okrutnym, wrednym spojrzeniu

Niezła autopromocja ;)
Marcin Borkowski [Martin]
- usługi fotograficzne zapraszam na fotoblog ze zdjęciami
Awatar użytkownika
Martin
Site Admin
 
Posty: 12712
Rejestracja: czw lut 15, 2007 12:28 pm
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: sharmlover » śr maja 23, 2007 9:13 pm

Za to jaka szczera :wink: no i jaka obiektywna (bo wyjeta z ust jednego z odwiedzajacych maja wyprzedaz) - mialam zly dzien - kocia wlasnie zjadala golebia, sunia ma chore stawy i nie mogla sie podniesc, babcia, ktora sie zajumuje miala zle samopoczucie , maz (Jim) udzielal lekcji, tata i wujek pojechali instalowac alarmy i kamery do monitoringu Domu Aukcyjnego, ktory otwieram, odwiedzajacy jak najbardziej dopisali a tu Pan mniej lub bardziej znajomy pyta czy ja moge mu zaniesc pudelka pelne ciezkich donic do samochodu, bo on yen naprawde mily Pan nie chce sie zakurzyc. Wszystko byloby swietnie, gdzyby nie nalozenie sie wszystkich tych zdarzen na siebie - i wtedy Pan widzac moje zdecerwowanie okreslil mnie jako "ta grubsza, zlosliwa, farbowana blondynka o wrednym spojrzeniu" na szczescie jako niedoszlypsycholog i osoba, ktoa przepracowala troche czasu w miedzynarodowym srodowisku turystycznym - udalo mi sie obrocic wszstko w zart :D ale nadal pozostalam :wink:
Awatar użytkownika
sharmlover
 
Posty: 636
Rejestracja: sob kwie 21, 2007 5:40 am
Lokalizacja: Konstancin-Jeziorna

Postautor: Jakub » śr maja 23, 2007 9:20 pm

sharmlover pisze:ja to ta grubsza, zlosliwa, farbowana blondynka o okrutnym, wrednym spojrzeniu biegajaca za zaadoptowanym kotkiem

REWELACYJNY OPIS! Patrząc jak siebie opisujesz, to musisz być super radosną kobietą z wielkim poczuciem humoru!
:good:
Jakub
Jakub
Moderator
 
Posty: 1973
Rejestracja: ndz lut 25, 2007 9:02 pm
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: sharmlover » śr maja 23, 2007 9:54 pm

Poczucie humoru raczej mnie nie opuszcza, podobnie jak przyply pomyslow niestety wszystkie staram sie wprowadzic w zycie molestujac najblizsza rodzine do rzucania wszystkiego i angazowania sie w moje koncepcje. Czy to dziala? - Zdecydowanie TAK. Zapraszam Cie do odwiedzenia Domu Aukcyjnego(o ktorym wiecej wkrotce w serwisie) gdzie bede Aukcjonerem - bedzie mila tzn przyjazna atmosfera - przynsjmniej majac jakies doswiadczenie postaram sie taka stworzyc. I napewno mnie rozpoznasz - pamietaj - grubsza niz inne "sztuczna" blondynka... :D A w Sierpniu Grill dla uczestnikow Aukcji - szczegoly w serwisie.
Awatar użytkownika
sharmlover
 
Posty: 636
Rejestracja: sob kwie 21, 2007 5:40 am
Lokalizacja: Konstancin-Jeziorna

Postautor: Jankes » czw maja 24, 2007 7:07 am

Poprawiłaś mi humor sharmlover swoją autoprezentacją. Takich ludzi jak Ty uwielbiam i lubię z nimi rozmawiać!
Awatar użytkownika
Jankes
 
Posty: 1647
Rejestracja: czw mar 22, 2007 4:20 pm
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: Loonna » czw maja 24, 2007 1:26 pm

sharmlover pisze: ja to ta grubsza, zlosliwa, farbowana blondynka o okrutnym, wrednym :twisted: :wink: spojrzeniu :lol: biegajaca za zaadoptowanym kotkiem a konkretnie kocia (ktora pakuje sie kazdemu do auta) i starutka Mastfka Neapolitanska(ktora wyglada jak pluszowa pomarszczona zabaweczka.
Rewelacyjny opis! Jeszcze bardziej Cie lubie :)
Awatar użytkownika
Loonna
 
Posty: 327
Rejestracja: wt mar 13, 2007 11:53 am
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: sharmlover » czw maja 24, 2007 1:33 pm

No wiecie co - chyba dzieki Wam wylecze sie z kompleksu (ktory otwarcie przyznaje posiadam) otylosci no i malutkiej wady :wink: bycia lekko wredna osobniczka.
Wielkie dzieki Loonna, czuje ze nasz czas na ptasie mleczko sie zbliza :D

Jankes: Czy ujrze Ciebie wraz z Twoja dziewczyna na mej wyprzedazy - nie namawiam do kupna ale popatrzec warto - nie na mnie oczywiscie :wink: a na ceramiczne wytwory wyobrazni. Na zywo podobno nie jestem tak mila jak internetowo lub przez telefon - ale za to szczera i w miare bezposrednia staram sie byc zawsze. Moj biedny maz :wink: musi to znosic kazdego dnia.
Awatar użytkownika
sharmlover
 
Posty: 636
Rejestracja: sob kwie 21, 2007 5:40 am
Lokalizacja: Konstancin-Jeziorna

Postautor: Loonna » czw maja 24, 2007 1:40 pm

sharmlover pisze:No wiecie co - chyba dzieki Wam wylecze sie z kompleksu (ktory otwarcie przyznaje posiadam) otylosci no i malutkiej wady :wink: bycia lekko wredna osobniczka.

Kompleksy... dziewczyno, nie warto miec kompleksow. Ja wychodze z zalozenia, ze jestem jaka jestem i jak komus sie nie podoba to trudno, wlosow z glowy rwac nie bede i nie zamierzam przez cos takiego zmieniac mojego pozytywnego nastawienia do swiata :)

sharmlover pisze:Wielkie dzieki Loonna, czuje ze nasz czas na ptasie mleczko sie zbliza :D


hehehe mam nadzieje, ze faktycznie uda nam sie polaczyc to ptasie mleczko moze z jakas niebianska kawka do kompletu :D

sharmlover pisze: Moj biedny maz :wink: musi to znosic kazdego dnia.
Czyli oznacza to, ze mu to jak najbardziej odpowiada ;)
Awatar użytkownika
Loonna
 
Posty: 327
Rejestracja: wt mar 13, 2007 11:53 am
Lokalizacja: Warszawa

Następna

Wróć do Strony firm i mieszkańców powiatu piaseczyńskiego

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości